Czym jest Gufik?

Program Gufik to serwis, który powstał z myślą o wszystkich rodzicach , którym zależy na tym by czas spędzony z rodziną był wykorzystany w 100 %.

Naszym zadaniem jest pomóc Wam byście nie tracili czasu na długie i monotonne szukanie Pozytywnych i Sprawdzonych Miejsc a poświecili ten czas swoim dzieciom !

Znajdziecie tutaj zarówno noclegi przystosowane pod kątem rodzin, jak również miejsca w których można coś zjeść i wypić a najmłodsi nie będą się nudzić. Mamy dla Was również miejsca, w których możecie się niesamowicie bawić, wyprawić dziecku urodziny czy nauczyć ich czegoś nowego.

Nocleg

Nocleg

Jedzenie

Jedzenie

Atrakcja

Atrakcja

Co daje tobie nasz serwis?

Pakiety Wyjazdowe Dla Całej Rodziny

Pakiety Wyjazdowe
Dla Całej Rodziny

U nas wyszukasz i kupisz pakiety wyjazdowe specjalnie przygotowane pod rodzinę. Pakiety to przede wszystkim oszczędność!

Wyłącznie obiekty przystosowane dla dzieci

Wyłącznie obiekty przystosowane
dla dzieci. Pełna selekcja !

Każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. W ofercie znajdziecie hotele z atrakcjami i wyżywieniem w cenie jak również przytulne apartamenty w dobrej lokalizacji.

Planer podróży


Planer podróży

Z nami zaplanujesz każdy dzień swojej wycieczki by wykorzystać swój czas najlepiej jak potrafisz!

Opinie innych rodziców


Opinie innych rodziców

Liczymy także na Twoją opinię bo dzięki niej jesteśmy pewni, że nie zaskoczymy się niczym po przyjeździe a nasz urlop będzie w 100 % udany!

Twój czas dla rodziny.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem