2013-09-05

Wrześniowe Noce Basenów w Bukovinie!

Wrześniowe Noce Basenów w Termie Bukovina

Wszystkich miłośników jedynego w swoim rodzaju połączenia tańca z wodą, zapraszamy na wrześniowe Noce Basenów. W nocy z soboty na niedzielę (z 7 na 8 września) Bukovina po raz kolejny stanie się imprezową stolicą Podhala. Na gości czekają falujące parkiety i żywiołowe, taneczne rytmy.

– Noce Basenów zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych gości, o czym świadczy wspaniała frekwencja podczas kolejnych edycji tegowydarzenia – stwierdza Krzysztof Kramarz, dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Za sobą mamy letnie, tematyczne Noce Basenów. We wrześniu także na miłośników dobrej zabawy czeka wiele atrakcji – zapewnia Kramarz.

 

Biletu wstępu na Noc Basenów w Termie Bukovina, w cenie 38 zł, można nabyć na terenie obiektu oraz na stronie www.termabukowina.pl, w zakładce „Kup bilet”.

Terma Bukovina to nowoczesny kompleks rozrywkowy. Obiekty obejmuje 20 basenów z wodą termalną, której temperatura utrzymuje się w granicach od 30 do 38°C. Bukowiańskie wody geotermalne mają wyjątkowe właściwości lecznicze. Kąpiel w nich poprawia ogólną kondycję organizmu, a także pozytywnie wpływa na nasz nastrój i samopoczucie.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem