2013-04-24

WAKACJE Z BARTKIEM

UWAGA RUSZA KOLEJNA WYJĄTKOWA AKCJA W SKLEPACH BARTEK !!!!!

W okresie od 3 kwietnia 2013 do 31 sierpnia 2013 w sklepach firmowych i partnerskich firmy BARTEK na terenie całej Polski będzie odbywała się wspaniała akcja, w której BARTEK, GUFIK i polskie hotele zapraszają wszystkich na wyjątkowe WAKACJE pełne aktywności oraz na rodzinne odkrywanie Polski !

Każdy kto przyjdzie do sklepu, otrzyma specjalny kupon konkursowy z unikalnym kodem i szansą na wygranie wyjątkowej podróży rodzinnej do jednego z pięciu luksusowych hoteli w Polsce oraz wiele innych ciekawych nagród.

Akcja trwa 5 miesięcy i realizowana jest w ramach programu promowania aktywności fizycznej wśród dzieci realizowanego przez firmę BARTEK oraz promowania wyjazdów rodzinnych po Polsce i wspólnego rodzinnego spędzania czasu przez Program Selekcjonujący Obiekty Noclegowe Przyjazne Dzieciom Gufik SELECT.


 

W KAŻDYM MIESIĄCU DO WYGRANIA:

1 - tygodniowy oraz 3 - weekendowe pobyty w jednym z poniższych hoteli dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci:

  • KWIECIEŃ - Bajkowy Zakątek – woj. warmińsko-mazurskie

  • MAJ - Hotel Krynica **** - woj. małopolskie
  • CZERWIEC - Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort **** – woj. lubuskie
  • LIPIEC - Hotel Jelenia Struga Medical Spa ****– woj. dolnośląskie
  • SIERPIEŃ - Hotel Senator **** – woj. zachodniopomorskie

a także:

  • 12 bonów o wartości 250 zł na zakup bucików BARTEK
  • 2 maskotki Rybki MiniMini

Łącznie do wygrania 20 wyjazdów rodzinnych, 60 par obuwia dziecięcego BARTEK oraz 10 maskotek Rybki MiniMini!

Pamiętaj! Każdy miesiąc to szansa na nagrody, więc warto w każdym miesiącu odwiedzać sklepy BARTEK!


Z BARTKIEM każdy WYGRYWA! Kupon upoważnia również do odebrania NAGRODY GWARANTOWANEJ w postaci 15 % zniżki na wykupiony pobyt w jednym z 5 hoteli biorących udział w akcji.

By skorzystać ze zniżek i wziąć udział w konkursie należy każdy odebrany kupon zarejestrować na stronie www.gufik.pl/wakacjezbartkiem do 31 sierpnia 2013.

Wszystkie nagrody w postaci wyjazdów i gwarantowane zniżki na pobyt w wybranych hotelach są do wykorzystania do końca 2013

Hotele biorące udział w akcji promują jednocześnie region geograficzny Polski w którym są zlokalizowane. Akcja obejmuje zasięgiem całą Polskę, dzięki czemu rodziny biorące w niej udział mogą skorzystać z dobrodziejstw zarówno Morza, Gór, Mazur czy Zachodu Polski w zależności od upodobań i chęci spędzenia tam czasu z rodziną.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem