2012-10-08

Tamika - z myślą o małych i dużych!

Zlokalizowana na warszawskiej Woli Tamika jest nowoczesnym miejscem, które w naturalny sposób czerpie z historii swojej okolicy. Aktywizuje ducha przeszłości Warszawy poprzez propozycję dla Seniorów oraz współpracę z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Seniorzy na stałe zagościli w progach Tamiki, organizując tu Klub Miłośników Kina oraz warsztaty i spotkania tematyczne. Dziadkowie przyprowadzają wnuki i sami spotykają się z przyjaciółmi. Cyklicznie też opowiadają dzieciom niezwykłe historie o samej Warszawie, których świadkami byli będąc niewiele starszymi dziećmi. Ciekawe postacie, opowieści tworzą więź miedzy dwoma pokoleniami wzajemnie je inspirując.

Każdego dnia w Tamice organizowane są ciekawe zajęcia, wykłady, wernisaże lub imprezy rodzinne. Klubik Malucha funkcjonuje obok serwującej pyszne dania kawiarenki i bawialni, w której każdy, odwiedzający Tamikę maluch znajdzie przestrzeń, ulubioną zabawę lub nowego kolegę.

Tamika jest również akademią dla dorosłych, przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć, warsztatów, spotkań autorskich, trenerskich, filmowych czy lekcji tańca dla dorosłych. Misją akademii jest łączenie pokoleń poprzez wspólne obcowanie z ciekawymi ludźmi, sztuką i kreatywną formą rodzinnej rozrywki.

Kompleksowe podejście do człowieka, rodzicielstwa, oznacza w Tamice opiekę nad Mamą w ciąży, dla której organizowane są zajęcia akredytowanej przez Szpital ŚW. Zofii szkoły rodzenia „Rodzić po ludzku”. Zaraz po narodzinach dziecka młoda Mama będzie mogła skorzystać z licznych warsztatów, w tym związanych z ideą bliskością rodzicielstwa. Wiele form zajęć dla rodziców z maluchami, pobudza ich rozwój motoryczny, poznawanie świata i zapewnia udany czas wszystkim uczestnikom.

Klubik Malucha oraz oferta zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym jest kolejnym obszarem działania akademii. Oryginalne zajęcia, sztuki walki, tańce, języki obce, eko architektura to tylko kilka z propozycji dla dzieci. Starszaki korzystają z zajęć pozalekcyjnych takich jak tworzenie animacji, budowli, dziennikarstwa, projektowania mody, eksperymentów, czy różnych form tańca.

W weekendy organizowane są dla nich imprezy, warsztaty bębniarskie, plastyczne i poranki filmowe.

Dzieci, które nie wyjeżdżają na letni lub zimowy wypoczynek mogą skorzystać z półkolonii w Tamice. Oferta jest tak przygotowana, żeby dzień spędzony na Wolskiej 44 był pełen atrakcji, animacji i nauki.

Tamika jest przestrzennym i nowatorskim projektem, który oferuje wiele kreatywnych rozwiązań dla całej rodziny. Prawie 500 metrów kwadratowych powierzchni wyposażonej i zaprojektowanej tak, aby zrealizować każdy pomysł. Propozycja zajęć dla przyszłych mam, małych i dużych dzieci, rodziców a nawet dziadków tworzy spójną całość i niepowtarzalne miejsce. Kawiarnia w Tamice serwuje pyszne ciasta i ekologiczne herbaty, kawy, świeże soki a także smaczne dania i zdrowe lunche dla wszystkich gości.

Tamika to:

  • Wyjątkowe miejsce o powierzchni ok 500 m², w którym można miło spędzić czas z całą rodziną;

  • Ciekawe zajęcia cykliczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty;

  • Klubik malucha;

  • Organizację warsztatów i szkoleń;
  • Wynajem sal do spotkań biznesowych, warsztatów/szkoleń, sesji coachingowych;
  • Możliwość udostępnienia miejsca do pracy dla mamy bądź taty, podczas gdy my zaopiekujemy się maluszkiem;
  • Organizację urodzin, baby-shower i innych imprez;
  • Organizację wystaw i pokazów;
  • Pyszną kawę fair trade oraz zdrowe jedzenie bez konserwantów i ulepszaczy.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem