2012-04-12

Przygotowanie auta przed podróżą

Zapobiegnie to niepotrzebnym postojom i wprawi w lepsze samopoczucie nie tylko dzieci ale i cała rodzinę!

  • Przymocuj na przedniej odchylanej osłonie lub na uchwycie lusterka wstecznego specjalne lusterko wsteczne. Dzięki temu rodzic nie będzie musiał co chwila oglądać się za siebie, aby sprawdzić czy dziecko nie nabroiło.
  • Starannie zadbaj i sprawdź dokładnie zapięcia pasów bezpieczeństwa całej rodziny. Jeśli jesteś w ciąży koniecznie zastosuj się do instrukcji podanych na obrazku poniżej.
  • Dodatkowo pokazujemy jak powinno wyglądać prawidłowe zapięcie dziecka.Prawidłowe zapięcie pasów bezpieczeństwa u dziecka
  • Nałóż zmywalną, plastikową osłonę na tylną kanapę, najlepiej pod dziecięcym fotelikiem. W razie niechcianej choroby lokomocyjnej, pokruszenia jedzenia lub rozlania napoju, uchronisz tapicerkę od zabrudzenia!
  • Zamontuj na bocznych szybach osłony przeciwsłoneczne. Jaskrawe światło, oraz ciepło promieni nie będzie raziło i drażniło małego pasażera.
  • Wyposaż oparcia przednich foteli w kieszenie, zawieszane z tyłu. Będzie to idealna skrytka na skarby Twojego dziecka, zabawki, lub po prostu rzeczy które trzeba mieć zawsze pod ręką.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem