2013-09-18

Podsumowanie konkursu " WAKACJE Z BARTKIEM "

W związku z zakończeniem konkursu „Wygraj wakacje z Bartkiem” nadszedł czas na jego podsumowanie.

Akcja skierowana była do rodziców, którzy w czasie trwania konkursu t. j. w trakcie 5 miesięcy odwiedzą  jeden z firmowych sklepów BARTEK na terenie całej Polski.  Swoim zasięgiem szacujemy, że akcja trafiła aż do 2 mln osób, poprzez reklamę u naszych partnerów i patronów medialnych jak również reklamę w postaci plakatów znajdującą się na witrynach sklepowych, informujących o akcji.. Na tych z Państwa, którzy byli zainteresowani wzięciem w niej udziału w sklepach czekało aż 300 tysięcy kuponów!

Głównym partnerem naszej akcji była firma obuwnicza BARTEK. Oprócz tego ogromną rolę w konkursie odegrały Hotele partnerskie z różnych regionów Polski, które ufundowały nagrody główne I i II stopnia w postaci wyjazdów rodzinnych. Był to Bajkowy zakątek, Hotel Krynica****, Pałac Mierzęcin, Hotel Senator**** oraz Jelenia Struga Medical Spa****.

Wsparły nas też czołowi przedstawiciele branży dziecięcej oraz podróżniczej, które objęły nad całością konkursu piekę medialną. Ogromne podziękowania dla MiniMini+ , Teletoon – za ufundowanie nagród dodatkowych oraz wsparcie w promowaniu akcji. Podziękowania również  za wsparcie dla National Geographic TRAVELER, Baby Radio, Sportowej Rodzinie oraz Fashionlandii.

Dzięki tym wszystkim firmom, w konkursie nagrodziliśmy aż 90 osób! Wyłoniliśmy 5 laureatów nagrody głównej - czyli tygodniowego pobytu dla całej rodziny w hotelach biorących udział w akcji. Pozostałe nagrody to:

  • 15 weekendowych pobytów,
  • 60 voucherów o wartości 250zł na buciki BARTEK
  • oraz  10 uroczych maskotek Rybki MiniMini

Oczywiście nie możemy zapomnieć o setkach tysięcy 15% zniżek na pobyty w partnerskich hotelach, które były nagrodami gwarantowanymi!

Konkurs był nie tylko szansą na zdobycie wspaniałych nagród, ale także swoistym odzwierciedleniem Państwa potrzeb i oczekiwań względem organizatorów. Stało się tak dzięki pytaniom dodatkowym, na które musieliście Państwo odpowiedzieć rejestrując kupony.

Tak w drodze naszej dedukcji ustaliliśmy, że najwięcej osób wybierając aktywność lub sport dla całej rodziny podczas wakacji, wybiera rower, pływanie lub po prostu zwiedzanie okolic, w których się znajduje.

Nie zdziwiło nas również, gdy zdecydowana większość z Was na pytanie - „Co jest dla Ciebie ważne gdy planujesz wyjazd na wakacje z dzieckiem?” - odpowiedziała, że bezpieczeństwo i wygoda. Pragniemy podkreślić, iż jako Program Selekcjonujący Obiekty Noclegowe Przyjazne Dzieciom , z takich właśnie potrzeb, możemy spełnić każdą. Dzieje się tak ponieważ w naszym serwisie możecie Państwo znaleźć oferty takich miejsc, które posiadają zabezpieczenia dla dzieci, tych które mieszczą się blisko ośrodków zdrowia, oraz które mają wygodne i przestronne, rodzinne pokoje oraz masę udogodnień pod kątem rodzin z małymi i dużymi dziećmi!

Państwa upodobania, co do spędzania wolnego czasu podczas rodzinnych wakacji  są zaś zdecydowanie różne. Mniej - więcej równej ilości odpowiedzi, dotyczyły zarówno zwiedzania, jak i aktywności sportowych (wycieczki  rowerowe, gra w piłkę, chodzenie po górach) oraz po prostu odpoczynku i wspólnych spacerów. Niewielu z was, korzysta jednak z usług doświadczonych animatorów i niań, zdecydowanie wolicie spędzać ten czas razem.

 

Aczkolwiek podpowiadamy, że często  w animacjach mogą brać udział całe rodziny – nie tylko dzieci! Poddanie się rodzinnej rywalizacji oraz uczestnictwo w zabawach animacyjnych może być świetnym sposobem  na zagospodarowanie wolnego czasu, zacieśnienie więzi rodzinnych oraz budowanie kondycji psychoruchowej dziecka! Nasza zaawansowana wyszukiwarka pozwala w prosty i łatwy sposób wybrać miejsce, które takie animacje posiada. Zachęcamy do skorzystania!

 

No i oczywiście sprawa ważna dla nas, zdecydowana większość z Państwa uważa, że Program Gufik jest niemal strzałem w 10 dla rodziców planujących wakacje, za co bardzo dziękujemy. Według Was jest bardzo pomocny i zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące miejsc Przyjaznych Dzieciom, jakie Was interesują. Oczywiście wśród odpowiedzi znalazły się również bardzo cenne sugestie dotyczące działania portalu, które wykorzystamy w celu ulepszenia i poszerzenia naszej oferty.

Dla nas jednak, jako organizatorów prócz powyższych informacji najważniejszym i najmilszym momentem był ten, w którym podczas trwania konkursu nadsyłaliście Państwo do nas zdjęcia i relacje z podróży, zdjęcia swoich pociech w bucikach BARTKA kupionych za wygrane vouchery czy z nagrodą w postaci maskotki Rybi MiniMini. Poniżej kilka z nich.

W imieniu organizatorów, sponsorów i partnerów akcji, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

WYNIKI ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ

I oczywiście czekamy wciąż na recenzje i zdjęcia reszty laureatów.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem