2015-04-02

OBÓZ MŁODY ARTYSTA - KRYNICA MORSKA - 8 - 13 LAT

MIEJSCE: Krynica Morska (nad morzem)
WIEK: 8 -13 lat
CENA: 1490 zł


Terminy:

  • 28.06.2015 - 07.07.2015
  • 09.07.2015 - 19.07.2015
  • 20.07.2015 - 30.07.2015
  • 31.07.2015 - 10.08.2015
  • 11.08.2015 - 21.08.2015

DOKĄD JEDZIEMY
Krynica Morska - urocza miejscowość turystyczna na czystej i pięknej Mierzei Wiślanej, otoczona pięknymi wydmami. Jest tu mnóstwo rozmaitych atrakcji, zarówno na plaży, jak i w miasteczku.

PROGRAM:
Letnie pieczęcie z liści, drewienek, muszelek, kamyków. Sami znajdziemy je na plaży i podczas wycieczek. Powstaną z nich niepowtarzalne prace - pamiątki znad morza.
Mydełka z zapachem lata - własnoręcznie wykonamy pachnące mydełka z płatkami kwiatów i suszonymi ziołami. Będą one doskonałą pamiątką lub prezentem.
Szkice węglem - poznamy podstawy szkicu, karykatury i rysunku. Malowanie specjalnymi węgielkami to świetna zabawa!
Modelowanie i rzeźbienie - z różnych kolorowych mas do lepienia powstaną bajkowe, barwne i niepowtarzalne dzieła.
Barwienie ryżu - Czy bawiliście się już kolorowym ryżem? Wykonamy przy jego użyciu oryginalne, trójwymiarowe dzieła.
Wyklejanki, wydzieranki i wycinanki - zrobimy samodzielnie piękne ramki lub obrazki używając przeróżnych materiałów, koralików, brokatu, scrapek i kleju.
Wielkie dzieło malowania rękami! Ogromna płachta papieru, farby i my! Oto nasze wariacje artystyczne malowane palcami - bez użycia pędzli!
Zwariowane malowanie - prace plastyczne wykonywane różnymi technikami - kredki (ołówkowe, olejne, akwarelowe, świecowe), ołówki, farby, malowanie woskiem.
Zabawy z kolorami - nauka łączenia kolorów i tworzenia nowych. Dobieranie i mieszanie barw, kompozycja rysunku, sztuka wyrażania siebie poprzez dzieło.
Kolorowy, bańkowy świat - malowanie bańkami - super zabawa z kolorami i nasza własna, tęczowa produkcja baniek, a potem pięknych, bańkowych obrazów!
Specjalna sesja fotograficzna - na zakończenie kolonii uwiecznimy na fotografiach nasze dzieła.
Malowanie kredą. Wokół naszego ośrodka jest mnóstwo miejsca do malowania - powstaną tam piękne, kolorowe obrazki!
Warsztaty bursztynowe - szlifowanie bursztynu, palenie i topienie bursztynu, ciekawostki o bursztynie, pokaz okazów bursztynu i inkluzji, zajęcia warsztatowe polegające na polerowaniu bursztynów.
Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Zabawy na plaży.
Piaskowe zabawy. Budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Wesołe Miasteczko, na wesołym miasteczku atrakcji nie zabraknie nikomu! Dla chętnych 3 wejścia na atrakcje odpowiednie do wieku dzieci.
Park linowy - super zabawa dla każdego - trasy o różnej trudności. Są tu zadania dla małych, średnich i większych dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie! Dużo ruchu i emocji gwarantowane!
Port rybacki i zwiedzanie Krynicy - to urokliwe miasteczko ma mnóstwo ciekawych i pięknych zakątków, odbywają się tu też rozmaite pokazy i imprezy plenerowe. Tu zawsze dzieje się coś ciekawego!
Ognisko z kiełbaskami. Spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Rozśpiewany wieczór z karaoke. Prawdziwy show - śpiewaj razem z nami i poczuj się jak gwiazda - na poważnie i na wesoło, solo i w zespole.
Zabawy i gry, przeciąganie liny, gry w piłkę na terenie obiektu i na plaży, zabawy grupowe, gry planszowe, skakanki, piłki do skakania, badminton.
Dyskoteka tematyczna na zakończenie obozu. Uroczyste rozdanie dyplomów.

ZAKWATEROWANIE:
Kameralny pensjonat kolonijny z dużym terenem rekreacyjnym, wielofunkcyjnymi boiskami, miejscem do grillowania. Przytulne, ładne pokoje 2-5-osobowe z łazienkami, standard bardzo dobry. W obiekcie jest świetlica, stół do ping ponga, sala dyskotekowa i stołówka.

WYŻYWIENIE:
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki! Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Możliwe posiłki wegetariańskie (proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia dziecka na obóz). Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim - śniadanie w dniu wyjazdu.
Tylko u nas! Kącik głodomora - wieczorami dla chętnych wychowawcy przygotowują dodatkowe, smaczne kanapki.

CENA ZAWIERA:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wszystkie wstępy do odwiedzanych obiektów, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

CENA NIE ZAWIERA:
Dojazdu na obóz i wycieczki fakultatywnej do Malborka.


DOJAZDY:
Dojazd własny lub dojazd kolonijny z opiekunem, dodatkowo płatny, odbywa się w zależności od miasta pociągiem lub autokarem/busem.
Dopłaty za dojazdy: Warszawa +180 zł, Gdańsk +80 zł, Kraków 190 zł, Katowice +190 zł, Częstochowa +190 zł, Poznań +180 zł, Wrocław 190 zł, Opole 190 zł, Łódź +180 zł, Kielce +170 zł.

KONTAKT
KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej
www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl
tel.: 94 372 02 43

 

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem