2013-12-03

Nowy Konkurs z Świątecznym Magazynem MiniMini+ - wygraj weekend w Medical Spa Dwór Elizy !

Nowy Numer Magazynu MiniMini+ juz w kioskach
Kochani zapraszamy do wzięcia udziału w super zabawie ze swoim dzieckiem w najnowszym Magazynie MiniMini +. Magazyn już w kioskach !!!

Do wygrania mnóstwo ciekawych nagród a przede wszystkim 2 rodzinne wyjazdy weekendowe dla rodziny 2+2 z wyżywieniem do Spa Medical Dwór Elizy.

By wziąć udział w konkursie należy kupić magazyn MiniMini + , wykonanać zadanie konkursowe i wysłać je razem z wyciętym i wypełnionym kuponem konkursowym.

W tym wydaniu magazynu prezenty :

  • płyta CD Świąteczne przeboje Rybki MiniMini”,
  • figurka Playmobil w kilku wersjach do wyboru
  • katalog Imaginext.
  • Na płycie znajdziecie piosenki o zimie, świętach, kolędy m.in. „Święty Mikołaju”, „Pastuszek bosy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Jezus malusieńki” i inne. Wszystkie utwory w wyjątkowym wykonaniu małych artystów.

W środku magazynu opowiadanie „Prezent od serca” o przygodach Rybki MiniMini, łamigłówki, kolorowanki i zagadki z bohaterami Stacyjkowa, Troskliwymi Misiami, Rycerzem Mike’em, Barbie, Świnką Peppą i innymi bohaterami znanymi z kanału MiniMini+!

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem