2012-11-13

Molo Kids Cafe

DLA RODZICÓW

Macie ochotę poczytać?

Książki skierowane są zarówno do fanów gotowania, jak i miłośników sztuki. Znajdują się tam albumy, poradniki, książki o wychowaniu dzieci. Szukasz ciekawych informacji w krótkiej formie? Tylko tu zjadziesz zagraniczne tytuły kulinarne takie jak Living Marthy Stewart czy Food and Travel z przepięknymi zdjęciami. A może interesuje Ciebie prasa o tematyce dziecięcej? W Molo Cafe są zarówno polskie jak i zagraniczne tytuły - musisz tylko wybrać na co masz ochotę. Chcesz poczytać Panią czy Twój Styl? A może bardziej opiniotwórczy Newsweek czy Forbes? To wszystko jest dla Ciebie każdego dnia w MoloCafe. Nie zapominamy też o Panach - Logo i Smart - czyli aktualności dla Panów plus nowinki technologiczne - to tematy nad którymi zawsze warto się pochylić.

Wśród prasy nie ma pozycji, która Ciebie szczególnie interesuje - daj obsłudze Molo Cafe znać, a zawsze aktualny numer będzie na Ciebie czekał w MoloCafe! Możesz także bezpłatnie korzystać z internetu, gdyż jest tam stałe łącze internetowe (Wi-Fi).

No i w końcu kawa... aromatyczna, esencjonalna kawa... a może wyszukane smaki herbaty? Organiczna Ginger Lemongrass czy Raspberry Nectar. A jeśli nie kawa i nie herbata - to na pewno nie oprzesz się pokusie naszej czekolady na patyku... Smaków bez liku - waniliowa, orzechowa czy kawowa. To musi być to! W menu znajdziecie także przepyszne ciasta, sałatki, przekąski oraz kanapki.

DLA DZIECI

Dzieci w MoloCafe mogą uczyć się, bawić, odpoczywać. W wydzielonym kąciku zabaw zaaranżowanym w klimacie łąki, na puszystej wykładzinie maluszki będę mogły odkrywać
świat wszystkimi zmysłami!. Są tam same bezpieczne zabawki – pluszaki, drewniane wieże, miękkie siedzisko, długi miękki wąż czuwający nad bezpieczeństem dzieci. Z myślą o maluchach, które uczą się stawania i chodzenia zamontowaliśmy specjalne bezpieczne drążki, których kolor i kształt powoduje, ze nauka stawania staje się tak przyjemna!

Osobna część kawiarni to miejsce zabaw dla starszych dzieci. Znajdują się tam specjalnie wyszukane, unikalne zabawki, klocki, domek dla lalek, kolejka dla chłopców, rakieta kosmiczna i wiele innych atrakcji!

Drewniane konstrukcje na ścianach służą nie tylko super zabawie, ale przede wszystkim uczą i objaśniają świat – na jakiej zasadzie działają magnesy? Jak trzeba ułożyć tor dla kulek, aby swobodnie spadały? Jak najprościej nauczyć się wiązania buta? A może Wasze dziecko nie potrafi sobie dać rady z zapinaniem paska u spodni? U nas może to ćwiczyć! Wiszące siedziska, kręcioły, koniki do skakania i wiele innych ciekawych propozycji? Sami musicie spróbować!.

W oddzielnej sali odbywać się będą codzienne warsztaty. Przed południem prowadzone są warsztaty dla najmłodszych, po południu zaś odbywają się zajęcia dla dzieci starszych. Tematyka warsztatów będzie dostosowana do wieku, zainteresowań oraz potrzeb dzieci.

  • Gordonki - zajęcia muzyczne dla najmłodszych dzieci – do 2 roku życia.

  • Nasze Maluszki- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedprzedszkolnym (2-3 lata) w każdą środę i piątek.

  • Mały Odkrywca - zajęcia dla starszych dzieci (4-7 lat)
  • Zdrowy Maluch/Zdrowy Starszak - zajęcia dla młodszych dzieci (2-3lata)
  • Mały Matematyk - zajęcia dla młodszych dzieci (4-6lata)
  • English Molo - zajęcia ogólnorozwojowe dla 2-3 latków prowadzone w języku polskim i angielskim

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.molokidscafe.pl oraz oczywiście na ul. Klimczaka 17 w Warszawie do Molo Kids Cafe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem