2012-11-28

Hotel Sutoris- Pakiety pobytowe Święta/ Sylwester/ Ferie zimowe

Więcej o Hotelu Sutoris

https://gufik.pl/oferty/malopolskie/Hotel-Sutoris,433#center

WYPOCZYNEK ŚWIĄTECZNY W WYJĄTKOWYM MIEJSCU.

Zapraszamy Państwa do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia.

Rodzinna atmosfera, atrakcyjny program dla całej rodziny, tradycyjna górnicza pasterka 250 m pod ziemią, uroczysta kolacja wigilijna, spotkanie ze świętym Mikołajem, koncert najpiękniejszych kolęd i relaks w centrum odnowy sprawią, że wyjazd świąteczny będzie doskonałym połączeniem tradycji i aktywnego wypoczynku.

Oferta dostępna jest w dwóch wariantach.
Sprawdź szczegóły i wybierz najlepszą opcję wyjazdu na święta dla siebie i swoich najbliższych.

Weekend świąteczny (4 dni) 23.12.2012 - 26.12.2012 Pokój 1-os. Pokój 2-os. Pokój 3-os. Apart. 1–os. Apart. 2–os.
osoba dorosła 635 zł 545 zł 515 zł 955 zł 635 zł
dziecko 3 - 12 lat - 395 zł 395 zł - 395 zł

Cena obejmuje: 3 noclegi w pokoju wybranego typu, wyżywienie* - śniadania, obiady, kolacje, 1 zabieg w centrum odnowy biologicznej**, uroczystą kolację wigilijną, zwiedzanie trasy turystycznej połączone z pasterką w kaplicy Świętej Kingi, spotkanie ze św. Mikołajem, recital najpiękniejszych polskich kolęd. Dla dzieci zapewniamy opiekę/program animacyjny w czasie korzystania z zabiegów. Ceny w zł / os.

Wczasy świąteczne (7 dni) 23.12.2012 - 29.12.2012 Pokój 1-os. Pokój 2-os. Pokój 3-os. Apart. 1–os. Apart. 2–os.
osoba dorosła 1 155 zł 995 zł 935 zł 1 795 zł 1 155 zł
dziecko 3 - 12 lat - 695 zł 695 zł - 695 zł

Cena obejmuje: 6 noclegów w pokoju wybranego typu, wyżywienie* - śniadania, obiady, kolacje, 3 zabiegi w centrum odnowy biologicznej**, 2 pobyty inhalacyjne w kopalni, uroczystą kolację wigilijną, zwiedzanie trasy turystycznej połączone z pasterką w kaplicy Świętej Kingi, spotkanie ze św. Mikołajem, recital najpiękniejszych polskich kolęd. Dla dzieci zapewniamy opiekę/program animacyjny w czasie korzystania z zabiegów. Ceny w zł / os.

* pobyt rozpoczyna się obiadokolacją i kończy śniadaniem.
** dotyczy tylko osób dorosłych; podczas wykonywania zabiegów zapewniamy opiekę dla dzieci

Przy zakupie oferty przed 20 listopada 2012 obowiązuje 10% rabat.

W RAMACH POBYTU ZAPEWNIAMY:

 • Święta w hotel SUTORIS

Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancko i funkcjonalnie wyposażone pokoje w hotelu Sutoris. Każdy z nich posiada łazienkę, TV, telefon, stałe łącze internetowe. Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szybu kopalni, dzięki czemu zjazd może się odbywać bez wychodzenia na zewnątrz budynku.

 • Wyżywienie - hotelowa Restauracja Grota

Barszcz czerwony, karp, pierogi, grzyby, kompot z suszonych owoców, makowiec i piernik to tylko część specjałów, które na wigilijny wieczór przygotował szef kuchni. Na świątecznym stole znajdą Państwo znakomite dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz wybór wyśmienitych ciast i deserów. Profesjonalna obsługa zadba o miłą, rodzinną atmosferę.

 • Relaks i wypoczynek

W ramach pobytu oferujemy pobyt w hotelowym Centrum Odnowy Biologicznej.

 • Pasterka górnicza

Proponujemy Państwu udział w tradycyjnej górniczej pasterce odbywajacej sie 176 m pod ziemią

 • Kopalnia Soli Bochnia - Inny wymiar zwiedzania

Zwiedzanie zabytkowych podziemi najstarszej polskiej kopalni soli. Dla osób korzystających z oferty wczasów, program obejmuje 2 dodatkowe pobyty inhalacyjne w leczniczym mikroklimacie.

 • Recital najpiękniejszych polskich kolęd

Rodzinne święta to także wspólne kolędowanie - zapraszamy.

 • Świąteczny program animacyjny dla dzieci

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy bogaty program animacyjny, na który złożą się gry i zabawy realizowane przez naszych animatorów - przygotowywanie dekoracji świątecznych, konkurs na najpiękniejszą choinkę.

Weekend Noworoczny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty pobytu noworocznego w Uzdrowisku Kopalnia Soli Bochnia. Program, który dla Państwa przygotowaliśmy to połączenie doskonałej zabawy podczas balu sylwestrowego zabytkowych wnętrzach najstarszej polskiej kopalni soli i wspaniałego noworocznego wypoczynku.

Magia solnych korytarzy, wyśmienita kuchnia, relaks w centrum odnowy, atrakcje dla dzieci i szykowny bal sylwestrowy.

Przy oferty przed 20 listopada 2012 obowiązuje 10% rabat.

W PROGRAMIE:

 • ZAKWATEROWANIE - HOTEL SUTORIS

Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancko i funkcjonalnie wyposażone pokoje gwarantujące znakomity noworoczny wypoczynek. Każdy z nich posiada łazienkę, TV, telefon, stałe łącze internetowe. Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szybu kopalni.

 • WYŻYWIENIE – RESTAURACJA GROTA

Hotelowa restauracja to miejsce o oryginalnym nawiązującym do tradycji górniczych wnętrzu i niepowtarzalnej atmosferze. Przygotowane przez szefa kuchni menu to kompozycja, na którą złożą się potrawy kuchni polskiej jak również niecodzienne połączenia smaków z całego świata.

 • KOPALNIA SOLI BOCHNIA – INNY WYMIAR ZWIEDZANIA

Dzięki niespotykanej w skali światowej Podziemnej Ekspozycji Multimedialnej zwiedzanie ma charakter podróży w czasie, rozpoczynającej się w epoce panowania Bolesława Wstydliwego i Księżnej Kingi. Przewodnikom w opowiadaniu historii pomagają polscy królowie, żupnicy genueńscy, a także duch cystersa mnicha, z którego zakonem wiąże się powstanie kopalni w Bochni.

 • STREFA RELAKSU

Dla tych, którzy pragną odpocząć i zregenerować siły oferujemy pobyt w hotelowym centrum odnowy.

 • BAL SYLWESTROWY 250 M POD ZIEMIĄ

Solna sceneria, starannie dobrane menu oraz liczne atrakcje sprawią, że powitanie Nowego Roku będzie wyjątkowym wydarzeniem.

 • DLA NAJMŁODSZYCH

Na sylwestrowy wieczór dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy bogaty program animacyjny, oraz liczne zabawy, gry i konkursy prowadzone przez naszych animatorów.

Cennik - Pobyt noworoczny

Weekend noworoczny (3 dni) * 30.12.2012 - 01.01.2013 Pokój 1-os. Pokój 2-os. Pokój 3-os. Apart. 1–os. Apart. 2–os.
osoba dorosła 295 zł 255 zł 235 zł 515 zł 295 zł
dziecko 3 - 12 lat - 255 zł 255 zł - 255 zł

Cena obejmuje: 2 noclegi w pokoju wybranego typu, wyżywienie** - śniadania, obiady, kolacje, 1 zabieg w centrum odnowy biologicznej***, zwiedzanie kopalni soli, program animacyjny dla dzieci, Kinder Bal. Ceny w zł / os.

BAL SYLWESTROWY W PODZIEMIACH KOPALNI SOLI 350 zł

* oferta dostępna przy zakupie biletu na bal sylwestrowy w kopalni
** pobyt rozpoczyna się obiadokolacją i kończy śniadaniem
*** dotyczy tylko osób dorosłych

Półzimowisko 2013
Z myślą o małych odkrywcach przygotowaliśmy program półzimowiska dla dzieci i młodzieży w podziemiach bocheńskiej kopalni soli.

Oferujemy:

 • codziennie 7-godzinny pobyt w leczniczym mikroklimacie
 • dwudaniowy obiad
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • atrakcyjny program: zajęcia plastyczne, sportowo-rekreacyjne i edukacyjne
 • w czwartki bal karnawałowy

INFORMACJE PRAKTYCZNE
1. Półzimowisko odbywa się w dwóch turnusach: 14 - 18 stycznia i 21 - 25 stycznia.
2. Półzimowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 5 - 13 lat.
3. Zjazd do kopalni rozpoczyna się codziennie o godz. 8.00, wyjazd około godz. 15.30. Zjazd i wyjazd szybem Sutoris przy ul. Solnej 2.

 • Warunkiem zapisania dziecka na półzimowisko jest wypełnienie i dostarczenie karty informacyjnej, potwierdzenie zapoznania się z regulaminem półzimowiska, a także wniesienie opłaty za pobyt dziecka. Druk karty informacyjnej oraz regulamin półzimowiska dostępny jest w Biurze Obsługi Turystyki przy ul. Solnej 2. Istnieje również możliwość pobrania i wydrukowania karty informacyjnej.

Cennik:

 • Turnus 5 – dniowy – 225 zł/os.
 • Istnieje możliwość zakupu jednego dnia pobytu – 50 zł/os.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem