2012-04-18

Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku

Obiekt oferuje swoim gościom komfortowe i przestronne pokoje, a pobyt w Dworze Oliwskim to bez wątpienia okazja na idealny i odprężający odpoczynek. Bliskość lasów powoduje, że czas spędzony w tym miejscu bez wątpienia będzie cichym i komfortowym pobytem.

Ponieważ obiekt położony jest blisko centrum Gdańska, miejsce to jest łatwe do odnalezienia i nie sprawia problem komunikacja z największymi atrakcjami i wartymi odwiedzenia miejscami w mieście.

Najlepiej wyposażone centrum Spa&Wellness oferuje nie tylko rekreację. Obsługa szczególnie koncentruje się się na potrzebach najmłodszych gości. Dzieci do lat dwunastu mają możliwość bezpłatnego noclegu o ile nocują razem z opiekunami. Hotel oferuje łóżeczka dla dzieci i wysokie krzesełka, plastikowe naczynia dla maluchów i sztućce, zabezpieczenia kontaktów, okien i drzwi balkonowych, w łazience - dodatkowe ręczniki czy wanienka do kąpieli.

Poza tym w recepcji  można uzyskać aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu i pediatry oraz do najbliższej apteki. W restauracji są dodatkowe udogodnienia: specjalne menu dla dzieci i krzesełka dla maluchów, na terenie hotelu jest też kącik zabaw dla dzieci.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem