2012-11-23

Fraszki Igraszki

Fraszki Igraszki


   

Pomysł powstał kilka lat temu, pewnego słonecznego kwietniowego poranka kiedy to urodziła się córka Pani Natalii -  Frania. Jakao aktywna projektantka odzieży, animatorka kultury i "Pani Kredka" w warszawskich przedszkolach, Pani Natalia musiała całkowicie zmienic swój styl życia o 180 stopni. Została mamą. Niby nic ale tak naprawdę to dopiero wyzwanie. Tak powstała marka ZIABAQLU z praktyczną odzieżą do karmienia, odzieżą dla dzieci , akcesoriami oraz zabawkami i własną pracownią a następnie FRASZKI IGRASZKI.

FRASZKI IGRASZKI to przedze wszystkim miejsce pasji i pracy właścicielki. W sali głównej prowadzi sklep ze swoimi produktami oraz produktami zaprzyjaźnionych dostawców (czyli zazwyczaj są to zaprzyjaźnione mamy, które także wybrały drogę podobną do mojej) Zwraca się tam szczególną uwagę na pochodzenie produktów i bardzo ceni produkty Fair Trade!!!

Na zapleczu znajduje się czarodziejska pracownia z magicznymi maszynami. Czasami, zaglądając tam możecie zobaczyć jak Pani Natalia haftuję uśmiechnięte buźki Kiziaczków, Henryków i innych maskotek.

"FRASZKI IGRASZKI  stworzyłam z myślą o dzieciach takich jak uśmiechnięta moja mała Fraszka. I dla nich postanowiłam zorganizować dużo różnych warsztatów. Nie ukrywam, że bardzo tęskniłam za prowadzeniem zajęć plastycznych, bo nie ma lepszych uczniów i milszych słuchaczy niż dzieci. Jak zauważycie prowadzący to wspaniali rodzice i doskonali pedagodzy."

Jako doradca średniozaawansowany Die Trageschule (szkoły noszenia w chustach i nosidłach) Pani Natalia pomyślała też o rodzicach, bo wiem, że przy małym dziecku trudno jest wybrać chustę, nosidło i odważyć się je nosić. Niby nic, takie naturalne, a jednak...

"FRASZKI IGRASZKI to miejsce, w ktorym pomożemy wybrać prezent dla Twojego dziecka i dziecka Twoich znajomych. Zapakujemy w kolorową bibułę."

W  ofercie znajdziesz produkty: ZIABAQLU, zabawki SANKOWO, zabawki i nosidła PANIOLA, pieluszki PUPUS, książeczki WYDAWNICTWA DWIE SIOSTRY, książeczki WILGA, nocniczki POTETTE PLUS, chusty BABYLONIA, chusty NATIBABY, nosiodła MANDUCA, nosidła BOBA oraz wiele innych ciekawych rzeczy.

O zajęciach

Serdecznie zapraszamy na zajęcia, które odbywają się we Fraszkach Igraszkach. Rodzicom chcącym nosić swoje maluchy pomożemy zachustować się oraz pokażemy jak prawidłowo używać nosideł ergonomicznych. Dzieci zachęcimy do udziału w ogólnorozwojowych zajęciach organizowanych przez nas.

Poczytaj o zajęciach Fraszek Igraszek:

  • Z książką w świat

Każde spotkanie z książką inspirować będzie dzieci do rozmaitych działań artystycznych. Na zajęciach będziemy malować, wycinać, kleić, lepić, słuchać muzyki, tańczyć i grać na własnoręcznie wykonanych instrumentach oraz nigdy się nie nudzić! Urozmaiceniem zajęć będzie także element kulinarny, pokazując w ten sposób dzieciom smaki świata.

  • Mazak, kredka i ołówek

'Coś z niczego' - plastyczne warsztaty kreatywne, pobudzające dziecięcą wyobraźnię.

  • Zabawy z rozumem 1-3 lata; przedszkolaki 3-6 lat

Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę 'CUDOWNE DZIECKO'. Jest to nowatorska metoda wspierania zdolności dziecka w wieku 0-6, stwarzająca balans między umiejętnościami, a kreatywnością, rozwijająca cały mózg.

  • Go Baby

Zapraszamy na zajęcia mamusie z dziećmi w wieku 6 – 12 miesięcy i 13 – 24 miesiące. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich mam, które wiedzą, że stymulacja rozwoju dziecka jest ważna już w przypadku małych dzieci

  • Warsztaty chustowe
Przeraża Cię 5 metrów materiału? Masz chustę/nosidło a nie wiesz czy się dla Was nadają? Wyjeżdżasz nad morze i nie mieści Ci się wózek? Pokażemy różne rodzaje chust i nosideł, nauczymy wiązań odpowiednich dla Ciebie i Twojego Dziecka w przyjaznej atmosferze, rozwiejemy wątpliwości zdrowotne i upewnimy że jesteście świetnymi Rodzicami! :)

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji pod linkiem: https://www.fraszkiigraszki.pl

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem