2012-12-12

FikuMikuCafé

Zlokalizowane w sercu Saskiej Kępy FikuMikuCafé to pełen spokój niezobowiązującego wnętrza kawiarni i absolutne szaleństwo zobowiązującej do fikania bawialni.

Podjęcie decyzji czy jest się dużym czy małym nie jest tu łatwe. Jasne, wypełnione wyborną muzyką pomieszczenie kawiarni jest propozycją dla tych, którzy chcą:

 • napić się doskonałej kawy,
 • spotkać z przyjaciółmi,
 • zanurzyć w lekturze
 • ub popracować bez ciągłego podrywania się z miejsca.

Przypominacie sobie, kiedy ostatnio udało wam się razem zjeść w spokoju? Tak, to jest znowu możliwe, nie tylko dla tego, że w menu znajdziecie m.in obfite śniadania, aromatyczne sałaty i konkretne ciabatty. Jeden rzut oka na umieszczony w kawiarni ekran z podglądem bawialni daje pewność, że Wasze dzieci świetnie bawią się w swoim towarzystwie.

Bawialnia

 • Miękka wykładzina,
 • Narożne lustra,
 • Ściany do rysowania to właśnie bawialnia.

Bajki i filmy na trzy-metrowym ekranie? Spotkania dla rodziców i zajęcia dla dzieci? Babyshower?A może pełne atrakcji, fantastyczne urodziny z udziałem animatorów i aktorów? Bawialnia to miejsce, w którym możesz zrobić naprawdę dużo, a o spokój jest tu nieco trudniej. Ale to nie wszystko.

Przypomnijcie sobie ile wieczorów spędziliście na briefingach, meetingach, PPM-ach czy kolaudacjach widząc nerwowo spoglądających na zegarek młodych rodziców. „Przecież muszę zmienić nianię“. Frustracja w pracy nie jest obietnicą szczęścia w domu i na odwrót – cierpią wtedy wszyscy: rodzice, specjaliści, biznesmeni, a przede wszystkim dzieci. Na przeciw ich potrzebom wychodzi FikuMikuCafé udostępniając bawialnię w charakterze BabyBusinessRoom, sali pozwalającej na przeprowadzenie prezentacji lub innego spotkania biznesowego w niekonwencjonalnych warunkach i niecodziennej atmosferze. W BBR wszyscy znajdą interesujące ich wyposażenie – dorośli:
 • sprzęt multimedialny
 • internet,
dzieci:
 • zabawki
 • oraz szereg innych atrakcji
nie wspomnając o napojach posiłkach dla jednych i drugich.

Sklepik

Wróćmy do kawiarni, to także sklepik. Znajdziecie w nim wyszukane książki, zabawki i ubranka – produkty wyselekcjonowanych marek z gwarancją jakości oraz zawartości merytorycznej.FikuMikuCafé przygotowane jest na przyjęcie wszystkich gości a do jej obszernej, wyposażonej w przewijak i wszelkie niezbędne akcesoria toalety wjedziecie nawet sporym wózkiem.


Wybierzcie swoją ulubioną kanapę, fotel, fotelik, gigantyczną poduchę lub miękką podłogę i róbcie na co tylko macie ochotę.

Zpraszamy serdecznie!

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.fikumikucafe.pl/

 

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem