2013-11-29

Cottonina Villa & Mineral Spa Resort - Świerardów Zdrój - zamów pakiet Boże Narodzenie, ciesz się rodziną w te Święta !

PAKIET POBYTOWY - 4 - 6 DNI - BOŻE NARODZENIE !

ZOBACZ HOTEL

Atrakcje jakie czekają na Naszych Gości w trakcie pobytu:

 • Magiczna Kolacja Wigilijna - przepełniona świątecznymi aromatami, składająca się z 12 tradycyjnych potraw. Uroczyście przysięgamy, że pierogi ulepimy ręcznie, z borowików zebranych w okolicznych lasach i że na stołach nie zabraknie kompotu z suszonych owoców.
 • „Cisza na morzu, bałwan śpi…” - razem ze swoją świąteczną ekipą, wyczarujcie najbardziej wesołego, szalonego i nieprzewidywalnego bałwana, korzystając z wyjątkowego białego puchu, który zamówiliśmy tej zimy specjalnie dla Was. Wierzymy w to, że właśnie Wy wygracie ten konkurs, więc zachęcamy do zabrania własnych gadżetów do dekoracji… - marchewki, węgielki i kije zapewniamy na miejscu.
 • Fabryka Elfów - zapraszamy rodziców, dziadków i milusińskich do wspólnego tworzenia pachnących sosnowymi igiełkami świątecznych wieńców i stroików, które później podziwiać będą mogli wszyscy goście hotelu na świątecznych stołach.
 • Misja „Świąteczna Skarpeta- każdy maluch marzy o wypełnionej smakołykami świątecznej skarpecie. Razem z naszym animatorem, zachęcamy do stworzenia własnej, prywatnej, osobistej, skarpety Twojego dziecka, do którego nasz górski Dziadek Mróz włoży smakowite co nieco.
 • „Opowieść wigilijna” - przy kubku gorącego kakao i przygaszonym świetle zabierzemy Cię razem z dziećmi w świat opowieści o prawdziwym duchu świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnego czytania.
 • Mini warsztaty Wielkiej wagi – czyli wszystko co powinnaś/powinieneś wiedzieć o pielęgnacji skóry zimą. Nasz ekspert w dziedzinie kosmetyki naturalnej rozwieje wszelkie dręczące Was wątpliwości i powie na co zwracać uwagę przy wyborze produktów dla całej rodziny.
 • Śnieżne ognisko z grzańcem i pochodniami - wyjątkowa propozycja na chłodny, zimowy wieczór. Najwyższy czas na hartowanie organizmu, więc przy blasku zimowego ogniska, z aromatycznym trunkiem w ręku i pyszną kiełbaską na kiju, przyłączcie się do wspólnej zabawy.
 • Pierniczki świąteczne - udekorowane własnoręcznie przez zespół hotelu umilą każde spotkanie przy kawie lub herbacie…
 • Christmas Coctail’s – by poprawić Wam nastrój i rozgrzać serca, szef barmanów, zaprasza codziennie na świąteczne drinki pachnące aromatem pomarańczy, wanilli, cynamonu i kokosa.

… a żeby spalić świąteczne kalorie:

 • Świąteczny fitness – nie musisz się martwić wchłoniętą wraz z pysznościami z hotelowej kuchni ilością kalorii. Jeśli nie dołączyłaś jeszcze do fanów aktywnego wypoczynku, my na pewno zaszczepimy w Tobie tą pasję. Fantastyczna zabawa w duchu tańca - dla dużych i małych…
 • Christmas after party w Cotton Clubie (dla wszystkich pełnoletnich) – najwyższy czas, po czterech tygodniach adwentu wyszaleć się, wytańczyć i odreagować stres, przy dźwiękach tanecznej muzyki. Skusi się naszą propozycją i zawitaj księżycową porą do podziemi Villi Fabrykanta.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O OFERCIE TUTAJATR

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem