2012-10-31

Cafe Culca

Culca to przytulne miejsce gdzie zregenerujesz siły przy zdrowym śniadaniu, zrelaksujesz się przy leniwym brunchu, lub wrzucisz na ząb lekki lunch.


Wszystkie potrawy przygotowujemy ze świeżych warzyw, owoców i naturalnych produktów. Menu układamy zgodnie z porą roku, korzystając z oferty lokalnych dostawców, oraz regionalnych przysmaków z całej polski. Gorąco zapraszamy turystów i lokalsów, singli i całe rodziny.

Poza autorskim menu dla dzieci, opracowaliśmy również specjalne dania dla przyszłych mam i karmiących piersią, uwzględniając dietę bezbiałkową i bezglutenową. Naszą specjalnością są kawy, multiwitaminowe koktajle i przekąski inspirowane tradycjami kulinarnymi różnych stron świata.

Party culca

Spontaniczne imprezy to jedna z naszych ulubionych form rozrywki. Poza nieoczekiwanymi akcjami atrakcjami, o których będziemy Was informować na bieżąco, zapraszamy serdecznie na imprezy realizowane w ramach rodzinnego Klubu Wielbicieli Leniwej Niedzieli i Łakome kąski czyli wiosenne wymiany ubiegłorocznych kolekcji, okraszone degustacjami sezonowych frykasów.

Warsztaty i spotkania

Cafe culca to nie tylko kawiarnia, to także miejsce twórczej ekspresji dla dzieci i dorosłych. Prowadzimy spotkania o charakterze warsztatowym, przygotowanych wspólnie z designerami i animatorami kultury

.

Imprezy okolicznosciowe

Z przyjemnością organizujemy wszelkie spotkania i imprezy okolicznościowe. Dopełnimy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania i zachęcić do częstszych odwiedzin. Oto wybrane propozycje:

  • URODZINY

Wymykające się standardom pomysły, doświadczeni animatorzy i specjaliści od dziecięcych uśmiechów, wyśmienite menu i niczym nie skrępowana szalona zabawa to tylko wybrane atrakcje przygotowane przez Culcę, które pozwolą zapamiętać Waszym dzieciom ten dzień jako najlepszą imprezę w roku.

  • CHRZCINY

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia opracowaliśmy różne formuły spotkań w gronie najbliższych. W każdym przypadku do dyspozycji gości oddajemy 2 pomieszczenia, obsługę barmańską i kelnerską, przygotowanie stołów. Dysponujemy przewijakiem i wszystkimi niezbędnymi akcesoriami dla komfortu najmłodszego celebryty. Przykładamy wszelkich starań aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, stworzyć przytulną i kameralną atmosferę. Słodkie chwile,oprawione w wyśmienite ciasta, puszyste desery, kremową kawę i nietuzinkowe koktajle. Spotkanie koktajlowe, opatrzone lekkimi zakąskami – bufet tapas, kawa, herbata, napoje zimne

  • CZAS DZIECI

To spotkania organizowane na specjalne życzenie. Wieczór młodych dam, ekspresowy kurs wspólnego gotowania, szalona maskarada - wszystko dostosowane do Państwa pomysłu i oczekiwań.

Urodziny

Wymykające się standardom pomysły, doświadczeni animatorzy i specjaliści od dziecięcych uśmiechów, wyśmienite menu i niczym nie skrępowana szalona zabawa to tylko wybrane atrakcje przygotowane przez Culcę, które pozwolą zapamiętać Waszym dzieciom ten dzień jako najlepszą imprezę w roku.

W ramach przyjęcia urodzinowego dla dzieci zapewniamy – rezerwację 2 sal na wyłączność gości, obsługę barmańską, dekorację, opiekuna, zakąski i soki dla dzieci, upominek dla solenizanta.

Dodatkowe atrakcje:

  • Animatorzy zabaw dzieci
  • Gra terenowa z szukaniem prezentów
  • Wspólne pieczenie ciastek urodzinowych/przygotowanie wielkiej uczty
  • program autorski utkany z marzeń jubilata
     

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem