2012-11-15

Cafe BeBe - kawiarnia inna niż wszystkie!!!

Lokal zaaranżowany został specjalnie dla rodziców z dziećmi, którzy chcieliby spędzić miło czas pijąc wyśmienitą kawę, delektując się słodkim ciastem lub pyszną ciepłą przekąską, w pobliżu naszych dzieci bawiących się w specjalnie przygotowanych do tego miejscach. Wnętrza są bardzo przytulne i utrzymane w ciepłej tonacji kolorystycznej, w której każdy poczuję się przez chwilkę odrobinę  dzieckiem...

 

 

Dzieci zmieniają nasz świat na lepszy - dlatego otworzyliśmy naszą kawiarnię specjalnie dla Nich, a także dla Was- obecnych jak i przyszłych rodziców oraz dla wszystkich, którzy mają ochotę w tak urokliwym miejscu spędzić czas i zrelaksować się przy kawie i lekturze.

Café Bébé jest zaaranżowane tak aby to głównie rodzicom z małymi dziećmi było wygodniej:

  • przemyślane menu,

 

  • przewijak w toalecie,

  • krzesełko do karmienia

  • a także miejsce dla karmiącej mamy to u nas standard na porządku dziennym.


Nasze dzieci mogą bawić się w specjalnie dla nich przygotowanych miejscach zabaw takich jak kojec mieszczący się pomiędzy salami kawiarnianymi

oraz pokój zajęć, w którym oprócz szaleństwa zabaw będą odbywały się  dopasowane do potrzeb naszych pociech tematyczne warsztaty, a także imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Sklep z artykułami dla dzieci to kolejna atrakcja, która czeka na Was w Café Bébé. Znane z całego świata markowe zabawki edukacyjne przykują uwagę niejednego dziecka a także rodzica.

  • Wkrótce również większy wybór artykułów wyposażenia wnętrza pokoju dziecięcego oraz zabawki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.
  • Bezprzewodowa sieć internetowa pozwoli nawet najbardziej zapracowanemu rodzicowi spędzić miło chwile ze swoim dzieckiem.
  • W naszym lokalu nie prowadzimy sprzedaży alkoholu oraz zakazane jest palenie papierosów-wszystko to z myślą o najmłodszych.

Więcej informacji na stronie https://www.cafebebe.pl.

Zapraszamy serdecznie!!!

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem