2012-10-11

Buciki BARTEK uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Pod ocenę eksperci z Instytutu Matki i Dziecka wzięli między innymi bezpieczeństwo zastosowanych surowców, cechy konstrukcyjne sprzyjające prawidłowemu rozwojowi stopy dziecka, wygodę i samopoczucie dziecka w trakcie użytkowania obuwia oraz wygodę rodzica nakładającego buciki. Oceniane były również walory estetyczne i oznakowanie wyrobów. Wszystkie elementy otrzymały maksymalną ilość punktów, co dowodzi, że oferowane przez firmę BARTEK produkty spełniają wysokie wymogi jakościowe.

Wzory butów BARTEK są opracowywane we współpracy ze specjalistami z dziedziny medycyny i antropologii, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie ich do wymagań rozwojowych dzieci, tak by ich stopy prawidłowo się rozwijały.

„Nowoczesne, unikalne rozwiązania technologiczne oraz niebanalne wzornictwo to atuty, dzięki którym mamy możliwość tworzenia butów wyjątkowych, docenianych przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci"
- mówi Katarzyna Gałązka, główny projektant marki BARTEK.
Firma nieustannie pracuje nad zwiększaniem walorów użytkowych swoich produktów, sięgając po co raz to nowsze rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Unikalne i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przy produkcji obuwia BARTEK to m.in. wkładka antygrzybiczna i antybakteryjna B-FRESH oraz DRY&GO - chroniąca stopę dziecka przed drobnoustrojami, elementy odblaskowe - gwarantujące lepszą widoczność na drodze po zmierzchu, czy też membrana SYMPATEX REFLEXION - zapewniająca 100% wodo-i wiatroszczelności przy jednoczesnej optymalnej oddychalności. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała nawet o 3,6ºC.
Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr OP-4455, ważna jest do 15.09.2015.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem