2012-09-10

Blablacafe

Kawiarnia dla rodziców z dziećmi stworzona przez dwie aktywne mamy. W kawiarni tej poza specjalnym menu dla mam karmiących i dzieci znajdziecie kącik zabaw dla szkrabów i toaletę dostosowaną do potrzeb najmłodszych. W BlaBla Cafe organizowane sa równiez różne zajęcia dla rodziców i dzieci.Kawiarnia jest malutka i przytulna, mieści się przy ulicy Wesołej 2 i jest siedzibą firmy Maybe Baby.

Maluszek znajdzie tam kącik do zabawy - fantastyczną antresolę, gdzie przygotowano dla niego tablicę do malowania, kolorowe klocki, pluszaki...

Rodzice, w międzyczasie, mogą napić się doskonałej, parzonej kawy, świeżych soków owocowych oraz zjeść kawałek domowego ciasta. Menu BlaBla Cafe stale się rozszerza i polecamy szczególnietosty i sałatki!

Dlaczego tu jest "Dobra Energia"?

BlaBlaCafe to miejsce, w którym rodzice mogą się zrelaksować, a ich pociechy bawić do woli. Jednak głównym powodem, dla którego powstała kawiarnia jest ułatwienie kontaktu pomiędzy młodymi rodzicami oraz pomoc w zmaganiu się z codziennością macierzyństwa – zdobywaniem wiedzy o dziecku, opieką nad nim oraz dzieleniem się własnymi przemyśleniami i problemami.

Dlatego też w kawiarni organizowane są:

  • warsztaty chustonoszenia,
  • spotkania z położną,
  • spotkania z pediatrą,
  • konsultantka laktacyjną,
  • spotkania zdetetykiem,
  • oraz z psychologiem.

Można tutaj też kupić pieluszki ekologiczne.

Godziny otwarcia: pon. - pt. 10-18, sob. 10-16, niedz. organizujemy urodziny, bale, imprezy.

 


Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem