2012-10-22

Babyboom.pl Partnerem Strategicznym Programu Gufik Select

Jest nam bardzo miło poinformować, że Program Gufik Select  zyskał partnera strategicznego, jakim jest jeden z czołowych serwisów parentingowych Babyboom. Babyboom.pl, który od lat zajmuje 1 miejsce wśród niezależnych witryn tego typu, z powodzeniem porusza tematykę dzieci i udziela porad rodzicom. Ma najdłuższą tradycję i najbardziej lojalnych użytkowników. Portal tworzą cztery główne serwisy redakcyjne podzielone na sekcje i działy tematyczne. Są to:

  • babyboom.pl,
  • babyprzykawie.pl,
  • bbedukacja.pl,
  • bbczyta.pl

BabyBoom jest również właścicielem portalu

Charakterystyczną cechą babyboom.pl jest aktywnie działająca społeczność skupiona wokół forum internetowego.

Celem współpracy są wspólne działania na rzecz polepszania warunków noclegowych w Polsce pod kątem rodzin z dziećmi, oraz udzielania praktycznych porad związanych z planowaniem rodzinnych wyjazdów .

Gufik Select to unikalny i innowacyjny Program, służący użytkownikom do odnajdywania obiektów noclegowych przyjaznych dzieciom. Kryteria Programu zostały określone na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród rodziców podróżujących z dziećmi. Dzięki ich szczegółowym odpowiedziom, wiemy co i jak bardzo potrzebne jest w obiekcie pretendującym do miana obiektu noclegowego przyjaznego dziecku.

W celu realizacji założeń Gufik Select, powstała strona internetowa www.gufik.pl, na której dzięki zaawansowanej wyszukiwarce rodzice w prosty sposób znajdą wymarzone miejsce na wypoczynek z dziećmi. Bogata oferta obiektów, ogólnopolski zasięg i indywidualne podejście całego zespołu Gufik Select  w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami  technicznymi zapewniają użytkownikom łatwość i przejrzystość selekcji oraz pełen zakres potrzebnych informacji.

Kluczowym elementem decydującym o rozwoju i sukcesie naszego Programu jest proces pozyskania partnerów. Teraz, zgodnie z przyjętym modelem biznesowym, wraz z naszym partnerem strategicznym Babyboom, chcemy zapewnić naszym użytkownikom optymalną pomoc w wyborze miejsca podróży, jak również obiektom korzystającym z Programu Gufik Select porady w zakresie rozwoju i doborze oferty dla najmłodszego klienta.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z BabyBoom przyczyni się do ulepszania warunków pobytowych w obiektach pod kątem rodziców podróżujących z dziećmi, poszerzając tym samym zasięg naszej działalności.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem