2012-04-13

Arka Medical Spa**** Kołobrzeg

Arka Medical Spa**** Kołobrzeg to miejsce położne w przepięknej i wyjątkowej okolicy, pomiędzy piaszczystą plażą a parkiem ekologicznym, w samym sercu jednego z największych polskich uzdrowisk - Kołobrzegu.

Znajdziecie tu Centrum Odnowy Biologicznej z 60 różnymi zabiegami. Galeria Spa oferująca masaże z czterech stron świata, zabiegi medycyny estetycznej, wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Ale nie tylko dorośli skorzystają z uroków tego miejsca...Kołobrzeg jest od lat cenioną miejscowością rodzinną. Ich najmłodsi goście mogą tu korzystać z niezliczonych  gier i zabaw - w klubie dla dzieci oraz wyszaleć się na miejscowym placu zabaw! W wyznaczonych tam godzinach, miła opiekunka wymyśla różne zabawy i gry.

Hotel oferuje bezpłatne łóżeczko w pokoju, przewijak, wanienkę do kąpieli. Proponowane są odrębne posiłki dla dzieci, a na stołówce cos dla małych artystów– kącik z kredkami. Dodatkowo wnętrze ozdobione jest balonikami oraz dziecięcymi talerzykami.

Obsługa stara się najlepiej jak może aby pobyt w Arka Medical Spa był bardzo udany. Można tu zorganizować naprawdę wyjątkowe i udane urodziny dla swojej pociechy, wyprawić bal, zamówić wykwalifikowaną nianię, skorzystać z salonu gier dla dzieci, książeczek edukacyjnych, nauki pływania oraz wybrać się do restauracji Impresja na menu przygotowane specjalnie dla dzieci czy obejrzeć jeden z baśniowych filmów wyświetlanych w hotelowym kinie!

Serdecznie polecamy wypróbowanie tego hotelu!

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem