Flyspot Katowice

Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Flyspot Katowice

40-101 Katowice, ul. Chorzowska 100
flyspot.com
10

1 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń? Adrenalina jest czymś, co napędza cię do działania? A może zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś, kto wykazuje takie właśnie cechy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i na dodatek mieszkasz w okolicach Katowic, powinieneś koniecznie zapoznać się z naszą ofertą!

Tunel aerodynamiczny w Katowicach to doskonała zabawa z nutką adrenaliny. Chciałbyś poczuć się, jakbyś spacerował w kosmosie? Dzięki naszej ofercie masz okazję sprawdzić, jak ciekawym doświadczeniem jest utrzymywanie się w powietrzu. Wszystko to w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.

FLYSPOT DLA TWOJEGO DZIECKA

Flyspot to miejsce, które powstało po to, by w bezpiecznych kontrolowanych warunkach spełnić marzenie o lataniu, marzenie,które pojawia się bardzo często w głowach naszych dzieci – tych młodszych i tych nieco starszych. Przecież Batman, Superman i Spiderman latają, ptaki latają, wróżki latają.

Nasze dzieci też mogą zacząć latać. Mogą włożyć strój superb

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Tunele aerodynamiczne

Opinie

Mieczysław 18.05.2018 ocena: 10/10
Atrakcja warta spróbowania. Dla początkujących i dzieci dostępni są instruktorzy. Wszystko profesjonalnie i w fajnej atmosferze.

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.