Ogólne informacje
Czy to skansen, czy prawdziwy dom? W Smolniku jakby czas się zatrzymał. I już tylko gdzieniegdzie cisza brzmi tak pięknie, jak u nas. Przyjedźcie ją usłyszeć.
Miejsc tak urokliwych i prawdziwych jest już na świecie niewiele. Nasz dom to ponadstuletnia łemkowska chyża, która dzięki wysiłkom jej kolejnych właścicieli, odzyskała i utrzymuje swój autentyczny charakter.
Do Waszej dyspozycji pozostawiamy cztery klimatyczne sypialnie, każda z przynależną łazienką. W domu jest również Izba Biesiadna z w pełni wyposażoną kuchnią. Ponadto czekają tu na Was pachnące bieszczadzkim wiatrem, miękkie, bawełniane ręczniki.
Niech nikogo nie zniechęca fakt, iż jest to dom ponadstuletni, bowiem cywilizacja doń zawitała. I tylko od Was zależeć będzie, jak bardzo zechcecie odciąć się od zgiełku codzienności. Nie znajdziecie u nas telewizora lecz kontakt ze światem zapewni Internet.
Dla dzieci
Które dziecko nie marzy o domku na drzewie? Taki jest u nas - z prawdziwego zdarzenia, ze schodkami, okiennicami i balkonem. Ponadto huśtawki, piaskownica oraz tzw. konik z ręcznie wykonanymi głowami koni. W sezonie letnim ustawiamy dla dzieciaków dmuchany basen, w którym kąpać można się do woli. Hamaki zapewniają świetny relaks Rodzicom, ale i dzieci świetnie się w nich bawią. Oba nasze hamaki są bowiem dwuosobowe, co oznacza, że mieści się w nich nawet i czwórka dzieci :)!!! Przede wszystkim zapewniamy obszerny i bezpieczny teren dla dzieci, usytuowany z dala od drogi. Zielonej trawki wystarczy dla wszystkich :). Spacerkiem w ciszy i spokoju dotrzeć można do rzeki Osławy, która swoimi płytkimi i ciepłymi wodami zapewni świetną i bezpieczną zabawę maluchom.