Smart Kids Planet - Centrum mądrej zabawy

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Smart Kids Planet - Centrum mądrej zabawy

03-901 Warszawa, Al. Poniatowskiego 1 (PGE Narodowy)
www.smartkidsplanet.pl
Ten obiekt nie ma jeszcze oceny.

0 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

W duchu trendu edutainment stworzyliśmy dla Waszych dzieci sześć wyjątkowych stref mądrej zabawy. Innowacyjne atrakcje, stworzone w oparciu o najnowocześniejsze światowe rozwiązania, zapewniają najwyższą jakość rozrywki i wspierają rozwój dzieci na wszystkich jego etapach. Naszą misją jest pobudzanie wyobraźni, kreatywności i zdolności motorycznych oraz oswajani z nowymi technologiami, przy jednoczesnym zaspokajaniu podstawowych potrzeb dziecka: bezpieczeństwa, kontaktu społecznego i akceptacji. Ofertę stale uzupełniamy o nowości i niespodzianki – w Smart Kids Planet mądra zabawa nie jest nudna! Odwiedź nas i spędź z nami fantastyczny, wartościowy czas z całą rodziną.

Inwestycja powstała w oparciu o światowy trend „edutainment”, czyli edukację poprzez rozrywkę. Na powierzchni 2400 m2 PGE Narodowego stworzyliśmy 6 stref tematycznych podzielonych na kategorie wiekowe oraz 5 sal warsztatowo-urodzinowych.

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Sale zabaw
Region:
  • Zwiedzanie miast

Opinie

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem