Restauracja Nabo Warszawa

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Restauracja Nabo Warszawa

02-907 Warszawa, ul. Zakręt 8
www.nabocafe.pl
10

1 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Nasza kawiarnia powstała z miłości do Sadyby, która gdzieś zapomniana prosiła się o swoje miejsce na kulinarnej mapie Warszawy oraz z pasji do gotowania i Skandynawii. Kraju ładu, porządku i wszechobecnej ekologii. Królestwa rowerów i pięknego designu, pięknych bajek i niezwykłej poezji. Jako rodzina polsko-duńska chcieliśmy stworzyć w Warszawie swoją własną, małą Kopenhagę.

Menu zgodnie ze sztuką duńskiej kuchni jest sezonowe i oparte na naturalnych składnikach. Królują w niej ryby: łosoś, śledź i makrela. Podstawą wielu dań skandynawskich są także ziemniaki, bez których żaden mieszkaniec północy nie wyobraża sobie życia oraz konserwowane warzywa, takie jak kapusta czy ogórki, często marynowane na słodko. Najbardziej popularne w Danii są smorrebrod czyli „chleb posmarowany masłem” z bardzo ciekawymi dodatkami z marynowaną wieprzowiną, łososiem, duńskim bekonem.

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Kawiarnia
Region:
  • Zwiedzanie miast

Opinie

Józefa 15.06.2018 ocena: 10/10
Super miejsca na niedzielne śniadanie na przedmieściach Warszawy. Bardzo dobre jedzenie!

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem