Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku

09-402 Płock, ul. Norbertańska 2
www.zoo.plock.pl
Ten obiekt nie ma jeszcze oceny.

0 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Dział Edukacji płockiego ZOO realizuje kampanie, wystawy, konkursy i imprezy specjalne oraz redaguje wydawnictwa i oprawę dydaktycznę wybiegów i ekspozycji w ZOO.
Tablice dydaktyczne umieszczone przy wybiegach pozwalają zwiedzającym poznać nasze zwierzęta, ich biologię, zachowania i zagrożenia dla przetrwania gatunków w naturze. Na terenie ogrodu w różnych miejscach są interaktywne urządzenia, dzięki którym poprzez zabawę dzieci zdobywają wiedzę zoologiczną.
Wielką popularnością u naszych najmłodszych gości cieszy się MINI ZOO, gdyż daje możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi, które dzieciom w mieście znane są tylko z filmów i książek. To ważne miejsce w edukacji przyrodniczej dzieci.
Wszystkich odwiedzających nasz Ogród zachęcamy do codziennych obserwacji leniwców podczas karmienia (godz. 12:00), treningu i karmienia fok (godz.13:00) oraz pokazu karmienia pingwinów (tylko w sezonie letnim o godz.14:00). Natomiast w soboty i niedziele o godz.12:00

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Zoo / Mini zoo / Farma
Region:
  • Zwiedzanie miast

Opinie

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem