Inwałd Park Miniatur

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Inwałd Park Miniatur

34-120 Inwałd, ul. Wadowicka 169
parkminiatur.com
9

2 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Park Miniatur Świat Marzeń to niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk będziesz podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. Znajdziesz tu wszystkie obiekty, które szanujący się turysta wyruszający w podróż dookoła świata powinien koniecznie zobaczyć.

W ciągu zaledwie jednego dnia staniesz pod Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, przy posągach Moai, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumującej w kanale wodnym otaczającym Plac św. Marka czy koło Muru Chińskiego. Większość miniatur w Parku Miniatur wykonana jest w skali 1:25, kompleks watykański – Plac św. Piotra i Bazylika św. Piotrka – w skali 1:15, a kompleks wenecki – Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka – w skali 1:10.

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Parki miniatur

Opinie

Olimpia 24.03.2019 ocena: 8/10
Naprawdę fajne miejsce żeby wyskoczyć i spędzić aktywnie dzień. Dzieciom bardzo się podobało, dopytywały o szczegóły, co skąd jest itd :)
Michał 19.06.2018 ocena: 10/10
Dzieci zachwycone, biegały z jednego miejsca do drugiego żeby wszystko zobaczyć. Uprzejma i pomocna obsługa. Polecam!

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem