Park Nauki i Rozrywki Krasiejów

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Park Nauki i Rozrywki Krasiejów

46-040 Krasiejów k. Opola, ul. 1 Maja 10
juraparkkrasiejow.pl
10

2 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to połączenie dwóch wzajemnie uzupełniających się atrakcji - JuraParku - największego parku dinozaurów oraz Parku Nauki i Ewolucji - ultranowoczesnego, futurystycznego muzeum. Jeżeli interesuje Was świat dinozaurów a dodatkowo chcecie dowiedzieć się skąd pochodzimy i dokąd jako ludzkość zmierzamy - Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie jest właśnie dla Was. Polub nas i bądź na bieżąco. Naprawdę warto!

Tunel Czasu to miejsce magiczne, gwarantujące niezapomnianą przygodę. Na pokładzie Kapsuły Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel udajemy się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata.

Przenosimy Was w czasy, gdy jeszcze nie istniała Ziemia. Nic nie istniało. Począwszy od Wielkiego Wybuchu poznacie kolejne etapy kształtowania się Ziemi. Będziecie świadkami powstania pierwszych galaktyk i Układu Słonecznego. Na Waszych oczach narodzi się Ziemia, powstanie atmosfera i pierwsze formy życia. Zajrzycie w głębiny paleozoicznych mórz podziwiając ich

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Parki dinozaurów / Parki innych zwierząt

Opinie

niuska 31.03.2019 ocena: 10/10
super miejsce, dzięki Gufik odkryte i zwiedzone i przez nas. I to tak blisko domu. super zabawa dla całej rodziny
Jolanta 22.05.2018 ocena: 10/10
Dużo atrakcji dla rodzin z dziećmi. Jest kino 5d, które jest super i można się wiele dowiedzieć o historii naszej planety.

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem