Hydropolis Wrocław

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Hydropolis Wrocław

50-421 Wrocław, Na Grobli 17
hydropolis.pl
10

2 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Hydropolis to miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw.

Hydropolis zostało otwarte w grudniu 2015 roku. To jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie – wystawa znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000 m².

Zbiornik pełnił swą pierwotną funkcję do 2011 roku, kiedy to został wyłączony z użytku. Po przeprowadzeniu niezbędnych remontów i rewitalizacji, budowlę przekształcono w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis.
Obiekt znajduje się na liście zabytków.

Jeśli odkryłeś na wystawie coś szczególnie interesującego, w każdej chwili możesz zgłębić swoją wiedzę na ten temat.

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Muzea

Opinie

barbarella 15.03.2019 ocena: 10/10
fascynujące miejsce, wstyd się przyznać ale jakby nie Gufik nie miałam pojęcia , że takie cudowne miejsce mamy jest Wrocławiu, udało nam się zorganizować super wypad rodzinny do Wrocławia , pełen atrakcji
Jarosław 25.06.2018 ocena: 10/10
Wspaniała multimedialna wycieczka po świecie wody. Odbywają się też warsztaty prowadzone przez pracowników dla dzieci, które są super.

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem