Centrum Nauki Experyment

Zapytaj o szczegóły
Zadzwoń [kliknij, by wyświetlić numer]

Centrum Nauki Experyment

Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98
experyment.gdynia.pl
8

4 opinii na temat obiektu + Dodaj opinię

Ogólne informacje

Centrum Nauki EXPERYMENT to jedno z pierwszych polskich centrów nauki. Już od ponad dziesięciu lat łączymy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu. Wizyta w EXPERYMENCIE pozwala gościom na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, a także pobudza ciekawość świata. EXPERYMENT kieruje swoją ofertę dla całych rodzin, młodzieży i dorosłych - u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców – amatorów, w którym w sposób namacalny mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.

W Centrum Nauki EXPERYMENT stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, aby zwiedzający mogli sami, w bezpiecznych warunkach przeprowadzać doświadczenia i badać zjawiska z różnych dziedzin nauki.

Udogodnienia

Podstawowe dane
Rodzaj obiektu:
  • Parki naukowe

Opinie

niuska 31.03.2019 ocena: 10/10
nie znałam tego miejsca, już mam plan na kolejny wypad, jak będziemy w Łebie...ciekawa atrakcja , dzieci się ucieszą a i my staruszkowie dzięki Gufikowi zobaczymy coś nowego
Patrycja Bogdanek 28.03.2019 ocena: 6/10
Sporo fajnych atrakcji, ale trafilismy na mega tloczny dzien co troche utrudnialo korzystanie
Overin 27.03.2019 ocena: 8/10
Świetne i rozwijające miejsce zarówno dla młodszych i starszych. Dzieci zachwycone, zainteresowane wszystkim naprawdę dobrze się bawiły, ale ja z żoną również! Jest tu wiele interesujących ciekawostek.
Janina 02.06.2018 ocena: 10/10
Jedno z fajniejszych miejsc w jakim byłam. Eksperymenty są zabawne i edukujące, jest też super strefa relaksu. Polecam!

Pakiety Rodzinne w Obiekcie

Ten obiekt nie posiada jeszcze ofert specjalnych.

Newsletter Gufik

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz otrzymywać nowości.
Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem