Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 186

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Szczegóły oferty

Molo w Sopocie

81-723 Sopot, pomorskie

poprzednie zdjęcie następne zdjęcie
  • dołącz do nas na

Kategoria: Zamek/Kościół/Zabytek

Molo

Molo to jeden z najpopularniejszych polskich obiektów rekreacyjno-imprezowych, wizytówka kurortu. Obiekt składa się z 2 części: drewnianej i lądowej.

  • Część drewniana (spacerowa) obejmuje, oprócz głównego pomostu (511,5 m z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej), pokłady dolne oraz pokład boczny, które umożliwają przybijanie statków pasażerskich oraz jachtów. Stężenie jodu w miejscach najdalej wysuniętych w morze jest dwukrotnie większe niż na lądzie.olo to jeden z najpopularniejszych polskich obiektów rekreacyjno-imprezowych, wizytówka kurortu.
  • Część lądowa (Skwer Kuracyjny) to plac o powierzchni 20 tys. mkw., na którym znajdują się: przepiękna zabytkowa fontanna, latarnia morska z punktem widokowym, muszla koncertowa, punkty gastronomiczne oraz dużo zieleni. Na placu mogą być organizowane imprezy masowe dla maks. 15 tys. osób, a w okresie zimowym funkcjonuje tu sztuczne lodowisko. Jest to jedyne miejsce w Sopocie na organizację dużych imprez promocyjnych

Imprezy na molo

Molo w Sopocie to doskonałe miejsce na organizację imprez kulturalnych, sportowych i promcyjnych. Na Skwerze Kuracyjnym organizowane sa imprezy nawet dla kilku tysięcy osób, a pomost spacerowy to doskonała widownia dla zawodów żeglarskich na Zatoce Gdańskiej.