Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 170

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

PROMOCJE

Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku 18-04-2012

Pięciogwiazdkowy Hotel Dwór Oliwski Gdańsk zlokalizowany jest w zielonej dzielnicy Oliwa i mieści się w zabytkowym XVII-wiecznym dworku tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym

Obiekt oferuje swoim gościom komfortowe i przestronne pokoje, a pobyt w Dworze Oliwskim to bez wątpienia okazja na idealny i odprężający odpoczynek. Bliskość lasów powoduje, że czas spędzony w tym miejscu bez wątpienia będzie cichym i komfortowym pobytem.

Ponieważ obiekt położony jest blisko centrum Gdańska, miejsce to jest łatwe do odnalezienia i nie sprawia problem komunikacja z największymi atrakcjami i wartymi odwiedzenia miejscami w mieście.

Najlepiej wyposażone centrum Spa&Wellness oferuje nie tylko rekreację. Obsługa szczególnie koncentruje się się na potrzebach najmłodszych gości. Dzieci do lat dwunastu mają możliwość bezpłatnego noclegu o ile nocują razem z opiekunami. Hotel oferuje łóżeczka dla dzieci i wysokie krzesełka, plastikowe naczynia dla maluchów i sztućce, zabezpieczenia kontaktów, okien i drzwi balkonowych, w łazience - dodatkowe ręczniki czy wanienka do kąpieli.

Poza tym w recepcji  można uzyskać aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu i pediatry oraz do najbliższej apteki. W restauracji są dodatkowe udogodnienia: specjalne menu dla dzieci i krzesełka dla maluchów, na terenie hotelu jest też kącik zabaw dla dzieci.

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności