Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 154

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

PROMOCJE

Arka Medical Spa**** Kołobrzeg 13-04-2012

Arka Medical Spa**** Kołobrzeg to miejsce położne w przepięknej i wyjątkowej okolicy, pomiędzy piaszczystą plażą a parkiem ekologicznym, w samym sercu jednego z największych polskich uzdrowisk - Kołobrzegu.

Znajdziecie tu Centrum Odnowy Biologicznej z 60 różnymi zabiegami. Galeria Spa oferująca masaże z czterech stron świata, zabiegi medycyny estetycznej, wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Ale nie tylko dorośli skorzystają z uroków tego miejsca...Kołobrzeg jest od lat cenioną miejscowością rodzinną. Ich najmłodsi goście mogą tu korzystać z niezliczonych  gier i zabaw - w klubie dla dzieci oraz wyszaleć się na miejscowym placu zabaw! W wyznaczonych tam godzinach, miła opiekunka wymyśla różne zabawy i gry.

Hotel oferuje bezpłatne łóżeczko w pokoju, przewijak, wanienkę do kąpieli. Proponowane są odrębne posiłki dla dzieci, a na stołówce cos dla małych artystów– kącik z kredkami. Dodatkowo wnętrze ozdobione jest balonikami oraz dziecięcymi talerzykami.

Obsługa stara się najlepiej jak może aby pobyt w Arka Medical Spa był bardzo udany. Można tu zorganizować naprawdę wyjątkowe i udane urodziny dla swojej pociechy, wyprawić bal, zamówić wykwalifikowaną nianię, skorzystać z salonu gier dla dzieci, książeczek edukacyjnych, nauki pływania oraz wybrać się do restauracji Impresja na menu przygotowane specjalnie dla dzieci czy obejrzeć jeden z baśniowych filmów wyświetlanych w hotelowym kinie!

Serdecznie polecamy wypróbowanie tego hotelu!

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności