Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 109

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

KOLONIE I OBOZY

Obóz LEGO 02-04-2015

Nadmorski program dla wszystkich wielbicieli LEGO, zarówno zwykłych klocków, jak i Lego Technic. Do tego wiele innych zabaw konstrukcyjnych. Zapraszamy!

MIEJSCE: Krynica Morska (nad morzem)
WIEK: 8 - 13 lat
CENA: 1490 zł


Terminy:

 • 28.06.2015 - 08.07.2015
 • 09.07.2015 - 19.07.2015
 • 20.07.2015 - 30.07.2015
 • 31.07.2015 - 10.08.2015
 • 11.08.2015 - 21.08.2015

DOKĄD JEDZIEMY?
Krynica Morska - urocza miejscowość turystyczna na czystej i pięknej Mierzei Wiślanej, otoczona pięknymi wydmami. Jest tu mnóstwo rozmaitych atrakcji, zarówno na plaży, jak i w miasteczku.

PROGRAM:

 • LEGO Room - do Waszej dyspozycji będzie specjalne miejsce, gdzie zgromadziliśmy mnóstwo rozmaitych zestawów klocków LEGO.
 • Krótka historia klocków LEGO - dlaczego są tak niepowtarzalne? Kiedy stworzono pierwsze klocki i jak wyglądały?
 • Praktyczne wskazówki - jak budować udane modele? Wymienimy się doświadczeniami z budowy pojazdów, budynków i stworów.
 • Zbuduj miasto, bazę kosmiczną i modele aut - razem stworzymy wspaniały Lego-Świat. Zajęcia LEGO będą codziennie od 2 do 4 godzin, zależnie od chęci uczestników.
 • LEGO Technic - mamy tu zbiór również konstrukcji Technic, dla bardziej zaawansowanych budowniczych. Zapraszamy do podjęcia wyzwania!
 • Zajęcia konstrukcyjne - czekają na Was również rurki BAMP i inne ciekawe łamigłówki! Zbuduj olbrzymi pałac lub statek z rurek BAMP! Rakieta lub łódź podwodna, która pomieści kilka osób? Proszę bardzo!
 • ZOOB - mania - klocki ZOOB to nowy wynalazek, jakością przypominający Lego, ale oparty na innych zasadach. Klocki ZOOB łączymy za pomocą klików i możemy z nich stworzyć niesamowite, poruszające się pojazdy z aktywnymi i ruchomymi częściami!
 • Gry i filmy związane z LEGO - poznamy też różne gry Lego, a może stworzymy własne? Filmy związane z historią i produkcją Lego.
 • Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Zabawy na plaży.
 • Piaskowe zabawy. Budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
 • Park linowy - super zabawa dla każdego - trasy o różnej trudności. Są tu zadania dla małych, średnich i większych dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie! Dużo ruchu i emocji gwarantowane!
 • Warsztaty bursztynowe - szlifowanie bursztynu, palenie i topienie bursztynu, ciekawostki o bursztynie, pokaz okazów bursztynu i inkluzji, zajęcia warsztatowe polegające na polerowaniu bursztynów.
 • Port rybacki i zwiedzanie Krynicy - to urokliwe miasteczko ma mnóstwo ciekawych i pięknych zakątków, odbywają się tu też rozmaite pokazy i imprezy plenerowe. Tu zawsze dzieje się coś ciekawego!
 • Wesołe Miasteczko, na wesołym miasteczku atrakcji nie zabraknie nikomu! Dla chętnych 3 wejścia na atrakcje odpowiednie do wieku dzieci.
 • Ognisko z kiełbaskami. Spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
 • Rozśpiewany wieczór z karaoke. Prawdziwy show - śpiewaj razem z nami i poczuj się jak gwiazda - na poważnie i na wesoło, solo i w zespole.
 • Zabawy i gry, przeciąganie liny, gry w piłkę na terenie obiektu i na plaży, zabawy grupowe, gry planszowe, skakanki, piłki do skakania, badminton.
 • Dyskoteka tematyczna na zakończenie obozu. Uroczyste rozdanie dyplomów.

WYCIECZKA FAKULTATYWNA
Wycieczka do Malborka - kto jeszcze nie widział olbrzymiego zamku krzyżackiego w Malborku z bardzo ciekawą gotycką architekturą, pięknie położonego nad Nogatem, zachęcamy gorąco do odwiedzenia tego miejsca! Cena wycieczki: 100 zł, płatne przy zapisie na obóz.

ZAKWATEROWANIE
Kameralny pensjonat kolonijny z dużym terenem rekreacyjnym, wielofunkcyjnymi boiskami, miejscem do grillowania. Przytulne, ładne pokoje 2-5-osobowe z łazienkami, standard bardzo dobry. W obiekcie jest świetlica, stół do ping ponga, sala dyskotekowa i stołówka.

WYŻYWIENIE:
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki! Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Tylko u nas! Kącik głodomora - wieczorami dla chętnych wychowawcy przygotowują dodatkowe, smaczne kanapki.

CENA ZAWIERA:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wszystkie wstępy do odwiedzanych obiektów, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

CENA NIE ZAWIERA:
Dojazdu na obóz i wycieczki fakultatywnej do Malborka.

DOJAZDY:
Dojazd własny lub dojazd kolonijny z opiekunem, dodatkowo płatny, odbywa się w zależności od miasta pociągiem lub autokarem/busem.
Dopłaty za dojazdy: Warszawa +180 zł, Gdańsk +80 zł, Kraków 190 zł, Katowice +190 zł, Częstochowa +190 zł, Poznań +180 zł, Wrocław 190 zł, Opole 190 zł, Łódź +180 zł, Kielce +170 zł.

KONTAKT
KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej
www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl
tel.: 94 372 02 43
 

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności