Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 107

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Dodaj obiekt

Dołącz do programu Gufik selekt

Jeżeli jesteś właścicielem obiektu noclegowego i uważasz, że jest on Przyjazny Dzieciom i Rodzinie dołącz do Ogólnopolskiego Programu Selekcjonującego Obiekty Przyjazne Dzieciom i Rodzinom.

Do programu mogą dostać się tylko wyselekcjonwane obiekty spełniające określone kryteria. Na podstawie badań przeprowadzonych z rodzicami określiliśmy niezbędne minimum potrzebne do tego by dany obiekt mógł uchodzić za przyjazny rodzinom z dziećmi.

W programie mogą brać udział obiekty z kategorii takich jak:

  • Agroturystyka Agroturystyka
  • Apartament Apartament
  • Domki Domki
  • Hotel Hotel
  • Kwatery prywatne Kwatery prywatne
  • Ośrodki wypoczynkowe Ośrodki wypoczynkowe
  • Pensjonat Pensjonat
  • SPA SPA
  • Willa Willa
  • Zamek, pałac, dworek Zamek, pałac, dworek

Każda z kategorii obiektów będzie indywidualnie oceniana według określonych parametrów z uwagi na inne udogodnienia charakterystyczne dla danej kategorii obiektu. Obiekt, który dostanie się do Programu otrzymuje od nas naklejkę na drzwi obiektu certyfikującą przynależność w Naszym Programie. Każdy kolejny rok to szansa na polepszenie swoich udogodnień dla rodzin z dziećmi a co za tym idzie szansa na polepszenie swojego obiektu !

My powiemy Ci czego brakuje w Twoim obiekcie i jak możesz podnieść swoją pozycję. Spróbuj Swoich sił w naszym Programie!

Jeżeli Twój obiekt trafi do naszego Programu to z pewnością trafi także do rodzin, które właśnie szukają takiego obiektu. Pozwól rodzinom przekonać się jak można spędzić wymarzony urlop. Dzięki wysokiemu pozycjonowaniu w Google, rozwiniętemu i aktywnemu marketingowi i wsparciu naszego Programu przez znane na polskim rynku marki, Twój obiekt może przynieść Ci znacznie większe korzyści.

Czy przekonałeś się już wystarczająco by spróbować dołączyć do Programu? W takim razie zapraszamy do wypełnienia w 4 krokach informacji o Waszym obiekcie.