Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 126

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Artykuły

Przygotowanie auta przed podróżą 12-04-2012

Wybierając się na wakacje, wycieczkę z dziećmi, warto wprowadzić w samochodzie kilka udogodnień, by podróż była bardziej spokojna i komfortowa.

Zapobiegnie to niepotrzebnym postojom i wprawi w lepsze samopoczucie nie tylko dzieci ale i cała rodzinę!

  • Przymocuj na przedniej odchylanej osłonie lub na uchwycie lusterka wstecznego specjalne lusterko wsteczne. Dzięki temu rodzic nie będzie musiał co chwila oglądać się za siebie, aby sprawdzić czy dziecko nie nabroiło.
  • Starannie zadbaj i sprawdź dokładnie zapięcia pasów bezpieczeństwa całej rodziny. Jeśli jesteś w ciąży koniecznie zastosuj się do instrukcji podanych na obrazku poniżej.
  • Dodatkowo pokazujemy jak powinno wyglądać prawidłowe zapięcie dziecka.Prawidłowe zapięcie pasów bezpieczeństwa u dziecka
  • Nałóż zmywalną, plastikową osłonę na tylną kanapę, najlepiej pod dziecięcym fotelikiem. W razie niechcianej choroby lokomocyjnej, pokruszenia jedzenia lub rozlania napoju, uchronisz tapicerkę od zabrudzenia!
  • Zamontuj na bocznych szybach osłony przeciwsłoneczne. Jaskrawe światło, oraz ciepło promieni nie będzie raziło i drażniło małego pasażera.
  • Wyposaż oparcia przednich foteli w kieszenie, zawieszane z tyłu. Będzie to idealna skrytka na skarby Twojego dziecka, zabawki, lub po prostu rzeczy które trzeba mieć zawsze pod ręką.
Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności