Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 136

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Artykuły

Czy dokonywać rezerwacji telefonicznie? 12-04-2012

Zdarza ci się rezerwować jeszcze pewne rzeczy przez telefon ? Jeśli tak to wypróbuj nowoczesny sposób rezerwacji on-line

Rezerwacja on-line jest o tyle bezpieczniejsza że wszystko wystawiane jest na papierze, fakturze. Na przykład, wybierając się całą rodzina na wczasy, rezerwując pokój w hotelu przyjaznym dziecku on-line masz pewność, że dokonana rezerwacja jest w stu procentach pewna!

Wszystko to powoduje, że nie ponosisz kosztów  związanych z telefonowaniem, nie tracisz czasu na ustalenie szczegółów z obsługą, widzisz zdjęcia miejsca które wybrałeś, pokoju, wyposażenia. Posiadasz również opinie o hotelu. Sprawdź czy Twoje wymarzone miejsce jest wolne, prosto, szybko, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę! Co może być łatwiejsze?

Polskie firmy, hotele w obecnej dobie współczesności coraz częściej zaczynają wdrażać popularne systemy i nowe standardy rezerwacji oraz płatności, wzorując się na zachodnich krajach Europy. Przez to wyraźnie i mierzalnie wzrośnie bezpieczeństwo, na przykład transakcji kartami kredytowymi.

Już od 2010 roku prawie połowa rezerwacji hotelowych na świecie została dokonywana wyłącznie przez internet, natomiast większość z pozostałych była inspirowana poszukiwaniem i inicjowana w sieci, lecz zakończonych "offline", na przykład bezpośrednio w ośrodku czy telefonicznie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo umów zawieranych jednak drogą telefoniczną, usługodawcy chronią klientów poprzez nagrywanie rozmów, szyfrowanie połączeń głosowych. Uniemożliwia to osobom trzecim wgląd do podawanych przez nich informacji. Pomimo tego, pełne oferty, jak i promocje umieszczane są tylko na stronach internetowych.

Te wszystkie pozytywne aspekty rezerwacji z pewnością przekonają Cię, że rezerwacja tą drogą jest bezpiecznym wyjściem dokonywanym zaledwie w kilku prostych krokach, bez zbędnych rozmów i prób dodzwonienia się do hotelu lub ośrodka. Jest to bardzo duże udogodnienie dla zabieganych rodziców.

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności