Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 187

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Organizacja przede wszystkim! 17-04-2012

Często zdarza się, że małżeństwu, kochającemu podróże rodzi się dziecko. Wtedy kończy się szybko ich dotychczasowe życie. Z całą pewnością nie jest to prawda, a udowadniają nam to i tysiące par na świecie każdego dnia.

Podróżowanie i aktywne spędzanie czasu z maluchem nie tylko jest możliwe, ale również pozytywnie wpływa na jej wychowanie i wzbogaca jego życie i wrażenia. Należy jednak pamiętać o dokładnym przygotowaniu do świata odkrywania i podróży.

Wyprawa z pociechą to wyzwanie głównie organizacyjne, ale nie tylko!  Dzieci - nawet te najbardziej wytrzymałe - mają dużo mniejsze możliwości niż dorośli. Dlatego zanim zaczniemy planować dłuższe wakacje  warto odbyć kilka podróży po Polsce, by sprawdzić jak pociecha zachowuje się "w drodze". Na stronie oferujemy wiele ofert miejsc bezpiecznych, przyjaznych o wysokich standardach, przystosowanych dla całych rodzin.

Najważniejszą jednak kwestią jest oczywiście zdrowie. Dlatego przed wycieczką należy zbadać dokładnie dziecko u lekarza. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie na jakim poziomie jest służba zdrowia w miejscu, do którego jedziecie. Dzięki temu macie pewność co robić w razie ewentualnych wypadków oraz uzyskujecie spokój. Nie zapominajcie o tym, że musicie zabrać ze sobą dobrze wyposażoną apteczkę( Aby dowiedzieć się co powinno się w niej znaleźć zajrzyj w zakładkę „Porady”).

Warto pamiętać, że dobrze zorganizowana  i zaplanowana podróż to udana podróż.

Strona Gufik to ułatwi!

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności