Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 116

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Przyroda, ekologia? Tak! 18-04-2012

Planujesz podróż z maluchem? Wybierając miejscowość  i hotel pokieruj się ekologią. Z pewnością znajdziesz miejsce zakwaterowania przyjazne dziecku, położone niedaleko okolicy naturalnej, z dala od hałasu współczesnego świata.

Miłość do natury zachęci do ekologicznych zachowań. Idźcie nad jezioro, do lasu. Wspólnie z dzieckiem obserwujcie przyrodę. Piknik na łonie natury będzie doskonałym rozwiązaniem na podwieczorek dla Twojej pociechy.

Łatwiej wychowywać dzieci w kontakcie z przyrodą, kiedy mieszka się na wsi albo pod miastem, ale nawet mali mieszkańcy miejskich bloków mogą poznawać przyrodę i cieszyć się nią. wystarczy się rozejrzeć dookoła, wybrać się na małą lub większą podróż. Można sadzić razem z dziećmi roślinki w doniczce, karmić ptaki, podglądać owady na trawniku, obserwować drzewa w parku. Uczmy dziecko dobrych nawyków oraz szacunku do otaczającego świata od samego początku!

Dziecko z takim rodzajem wrażliwości i znajomością przyrody łatwiej zrozumie, dlaczego ważna jest segregacja oraz recykling, dlaczego lepiej kupować jedzenie i picie w innych niż plastikowe opakowaniach, oszczędzać energię i wodę oraz do czego potrzebna jest makulatura.

Dowiedz się więcej, w których miejscach można zaobserwować coś ciekawego, zwiedzić ładne okolice a przy okazji dodatkowo obudzić w Twoich dzieciach wrażliwość i miłość do przyrody!

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności