Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Twoje Najlepsze Wakacje z Dzieckiem
Osoby aktualnie przeglądające serwis: 115

do -50%

Wyszukaj miejsce

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia wspólne dla małych i dużych:

Udogodnienia dla dzieci 0-3 lat:

pokój:

restauracja / kuchnia w pokojach / stołowka:

łazienka:

hotel / obiekt / osrodek:

Udogodnienia dla dzieci powyżej 3 lat:

Udogodnienia dla dorosłych

Wyposażenie obiektu:

dla ciała:

rozrywka i sport:

gastonomia:

ogólne:

Wyposażenie pokoi:

W pobliżu:

wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Wiosna, ach to ty! 06-04-2012

Planujesz wycieczkę z dzieckiem na kwiecień lub maj? Szczególnie polecamy na ta porę roku podróż do miejscowości gdzie znajdziemy jezioro, las, dużo przestrzeni i świeżego powietrza. Miejsca te idealne są zarówno na wyjazd z dzieckiem na weekend, jak i dłuższy urlop. Na pewno czas spędzony w tych miejscach będzie przyjemnością dla Was i Waszych pociech. Skorzystaj z ładnej wiosennej pogody i otaczającej natury. Dlaczego to polecamy?

Podróż w miejsca o czystym, wolnym od spalin powietrzu jest korzystny zwłaszcza dla niemowląt. Ale dziecko w każdym wieku wspaniale na nim wyjdzie. Lasy chroniące przed silnym wiatrem i słońcem, pochłaniające zanieczyszczenia, duża wilgotność powietrza – sprawiają, że to świetne miejsce na wakacje dla dzieci często przeziębiających się, a także wracających do zdrowia po chorobie. Pociechy zaczną także lepiej sypiać oraz poprawi im się apetyt.

Pobyt w takich oazach zieleni relaksuje, poprawia też pracę układu krwionośnego i nerwowego. Jeśli jedziemy na wczasy z dzieckiem do gospodarstwa agroturystycznego, plusem może być także dostęp do ekologicznej żywności.

Leśne wyprawymogą być również fascynujące dla dziecka, jeśli uzbroimy się w niezbędne akcesoria młodego odkrywcy - lornetkę i lupę. Dzięki nim może podglądać życie ptaków i owadów. To wspaniała okazja, żeby nauczyć dziecko nazw różnych drzew, kwiatów i zwierząt, a przy tym wpoić mu poszanowanie przyrody. Miejskie dziecko może wreszcie poczuć jak pachnie las, posłuchać śpiewu ptaków, położyć sie na miękkim mchu.

Można na wczasy zabrać swoje rowery (a często jest możliwość wypożyczenia na miejscu) i urządzać rodzinne wycieczki po okolicy.

Należy jednak uważać, że miejsca te są raczej niewskazane dla młodych alergików. Unoszące się wszędzie powietrzu pyłki i roztocza mogą nam tylko popsuć podróż!

Zobacz pozostałe wpisy

Aktualności